Дистанційне навчання в період воєнного стану

2023/2024 навчальний рік

Розклад уроків (основна та старша школа) на 2023/2024 н.р.

Розклад уроків (початкова школа) на 2023/2024 н.р.

Розклад дзвінків на 2023/2024 н.р.

Дистанційне навчання у гімназії проводиться на освітній платформі “HUMAH”, а також за допомогою інструментів Google for Education

/Files/хьюман.png

Google for Education

Освітня платформа HUMAN- єдина шкільна система, яка забезпечує повноцінний навчальний процес в умовах дистанційного навчання і включає навчальні плани, мережу школи, розклад уроків, зберiгання тем та планів уроків, роботу з медіаматерiалами, видачу і перевірку домашніх завдань, календар здійснення контролю за якістю знань, моніторинг діяльності як окремо взятого класу, так і учня й учителя, навчальний профіль учня, у якому зберігаються усі досягнення дитини.

Інструкція для батьків та учнів щодо роботи в “HUMAH”

Інструкція для батьків та учнів

Кожний учень, зареєстрований на платформі, має доступ до розкладу уроків, змісту уроків, домашніх задань, має можливість надсилати завдання на перевірку і бачити свої результати успішності.

Батьки, зареєстровані на платформі, мають можливість спостерігати за освітньою діяльністю своєї дитини.

Довідник з користування системою для учнів

Довідник з користування системою для батьків

Розклад занять та електронний щоденник знаходиться на платформі “HUMAH”

Оцінки за виконану роботу, коментарі до завдань учні та батьки можуть знайти у робочому кабінеті, у розділі "Аналітика"
Домашні завдання можна знайти у розділі "Завдання". Тут також можна побачити оцінку за виконану роботу, коментарі вчителя та задати питання
Розклад можна знайти у розділі "Календар"

Продовжуємо використовувати “Google Workspace for Education” (кожен учень закладу має особистий обліковий запис, з якого виходить на онлайн-конференції в Google Meet)

Детальну інформацію щодо організації дистанційного навчання в кожному класі має класний керівник

Консультації з питань приєднання, роботи на платформі, відновлення паролів, доступу тощо можна отримати в Білецької Ольги Євгенівни ( 725-85-09, 725-85-12, особистий мобільний номер для швидкого зв’язку надасть класний керівник)

Посилання на підручники на сайті гімназії

Правила роботи під час дистанційного навчання, правила безпечного користування Інтернетом, рекомендації для батьків
Корисні Інтернет-ресурси
Шановні батьки, учні! Адміністрація та педагогічний колектив гімназії докладають усіх можливих зусиль для налагодження та вдосконалення процесу дистанційного навчання. Саме тому нам важлива Ваша думка. Будь ласка, заповніть анкету для зворотного зв’язку за посиланням.