З 11.04.2022 освітній процес комунального закладу «Харківська ліцей № 6 Харківської міської ради » буде побудовано за допомогою технологій дистанційного навчання. Вчителі закладу працюють на корпоративній платформі Google Classroom / Meet (посилання в чат-групах класів). Також активно використовуються платформи Zoom, Padlet (посилання в чат-групах класів).

З 24.02 й до сьогодні класні керівники та практичний психолог постійно проводять години спілкування з дітьми та батьками гімназії (zoom-конференції, Meet).

На сайті закладу розміщено поради психологічної служби для учнів та батьків.

У чатах з дітьми постійно оновлюються правила поведінки й поради щодо поводження під час воєнного стану.

Факультатив «Психологія» проводиться практичним психологом Батуковою Людмилою Анатоліївною (zoom-конференції) з 24.02 й до сьогодні.