• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Досягнення

ІІІ місце у VІІ Всеукраїнському турнірі правознавців

1 Білик 11-Б
2 Протопопова 11-Б
3 Гук 10-Б
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
№ з/п Прізвище Місце Клас Предмет Учитель
1 Галайда ІІІ 9-Б Англійська мова Овсяннікова Л.Є.
2 Кулинич І 10-А Англійська мова Мальцева Л.В.
3 Міняєва І 11-А Англійська мова Мурсєєва І.Т.
4 Корж ІІІ 10-Б Французька мова Полякова Н.М.
5 Рижкова І 11-А українська мова та література Тельнова Т.В.
6 Лазарєва І 10-Б українська мова та література Лященко М.І.
7 Байєр ІІІ 10-Б українська мова та література Лященко М.І.
8 Ляшенко ІІІ 8-А українська мова та література Лященко М.І.
Переможці ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ
№ з/п Прізвище Клас Секція Місце Учитель
1 Кожевнікова 11-Б Англійська мова ІІІ Лобода Т.В.
2 Агеєнко 10-Б Німецька мова ІІІ Кізьюрова О.Г.
3 Бєляєва 10-Б Українська література ІІІ Должанська Ю.В.
4 Соколова 10-А Зарубіжна література І Білецька О.Є.
5 Пічкурова 11-А Російська література І -
6 Бондаренко 11-А Українська мова І Тельнова Т.В.
7 Федік 11-А Медицина ІІІ Деревенець О.І.
8 Мельникова 9-Б Літературна творчість ІІ Должанська Ю.В.
9 Паньок 10-А Педагогіка ІІІ -
10 Єпіфанова 10-А Журналістика ІІІ -

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017/2018 навчальному році

№ з/п Прізвище Клас Секція Місце
1 Бєляєва 10 Українська література 1
2 Соколова 10 Зарубіжна література 1
3 Кожевнікова 11 Англійська мова 1
4 Усенко 11 Англійська мова 1
5 Кузнецова 11 Англійська мова 1
6 Агеєнко 10 Німецька мова 1
7 Жорнокуй 9 Правознавство 3
8 Лобас 10 Правознавство 3
9 Райчук 9 Педагогіка 2
10 Паньок 10 Педагогіка 1
11 Єпіфанова 10 Журналістика 1
12 Байєр 10 Кліматологія та метеорологія 1
13 Лазарєва 10 Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем 3
14 Золотарьова 9 Теоретична фізика 1
15 Щукіна 10 Економічна теорія та історія економічної думки 1
16 Ільницька 10 Хімія 3

Переможці ІІ етапу (районного) Всеукраїнських учнівських олімпіад

Англійська мова

Прізвище переможця Клас Місце Вчитель
Ромадіна 8 1 Солнцева Христина Володимирівна
Мухопад 8 2 Мурсєєва Ірина Тагирівна
Дончик 8 1 Синельникова Віра Володимирівна
Козуля 8 3 Мурсєєва Ірина Тагирівна
Вороніченко 8 2 Солнцева Христина Володимирівна
Шаблико 8 2 Синельникова Віра Володимирівна
Галайда 9 1 Овсяннікова Лариса Євгенівна
Лобода 9 2 Лобода Тетяна Василівна
Бікус 9 2 Мурсєєва Ірина Тагирівна
Сутужко 9 3 Солнцева Христина Володимирівна
Сємке 9 3 Медвєдєва Наталія Геннадіївна
Хачатарьян 9 3 Овсяннікова Лариса Євгенівна
Кулинич 10 1 Мальцева Людмила Василівна
Головко 10 1 Медвєдєва Наталія Володимирівна
Важинський 10 2 Медвєдєва Наталія Володимирівна
Журавська 10 2 Ядова Маргарита Анатоліївна
Лазарєва 10 2 Братійчук Тамара Миколаївна
Чернилевська 10 3 Ядова Маргарита Анатоліївна
Кобиляцька 11 1 Синельникова Віра Володимирівна
Міняєва 11 1 Мурсєєва Ірина Тагирівна
Йонова 11 2 Синельникова Віра Володимирівна
Бондаренко 11 2 Мурсєєва Ірина Тагирівна
Кожевнікова 11 2 Лобода Тетяна Василівна
Ільєнко 11 3 Медвєдєва Наталія Володимирівна

Німецька мова

Прізвище переможця Клас Місце Вчитель
Золотарьова 9 2 Таран Вікторія Олексіївна
Агеєнко 10 2 Кізьюрова Олена Григорівна
Вороніна 10 2 Кізьюрова Олена Григорівна
Болотнікова 10 3 Чобонян Оксана Миколаївна
Матюшенко 11 2 Таран Вікторія Олексіївна
Краснобріжа 11 3 Таран Вікторія Олексіївна

Французька мова

Прізвище переможця Клас Місце Вчитель
Корж 10 2 Полякова Наталія Миколаївна

Математика

Прізвище переможця Клас Місце Вчитель
1 Лазарєва 10 3 Толстолуцька Антоніна Василівна

Фізика

Прізвище переможця Клас Місце Вчитель
1 Дончик 8 3 Дерунова О.М.

Історія

Прізвище переможця Клас Місце Вчитель
1 Ромадіна 8 2 Нащанська О.А.
2 Гук 9 1 Гусак С.В.
3 Данілова 9 2 Гусак С.В.
4 Кулєба 10 2 Гусак С.В.
5 Мірошник 10 3 Гусак С.В
6 Похвалій 11 2 Гусак С.В.
7 Фоміна 11 2 Гусак С.В.

Географія

Прізвище переможця Клас Місце Вчитель
1 Бікус 9-А 3 Карпенко С.В.
2 Саблук 10-Б 3 Карпенко С.В.

Хімія

Прізвище переможця Клас Місце Вчитель
1 Куцовська 7 7 Лищук Ольга Миколаївна
2 Дончик 8 3 Лищук Ольга Миколаївна
3 Ромадіна 8 2 Лищук Ольга Миколаївна
4 Кисловська 9 2 Лищук Ольга Миколаївна
5 Ільницька 10 3 Лищук Ольга Миколаївна

Українська мова та література

Прізвище переможця Клас Місце Вчитель
1 Твердоступ 7 І Лобода Олександр Петрович
2 Куцин 7 ІІІ Лобода Олександр Петрович
3 Ляшенко 7 ІІІ Ляшенко Марія Іванівна
4 Сидора 7 ІІІ Ляшенко Марія Іванівна
5 Ляшенко 8 І Ляшенко Марія Іванівна
6 Балецька 8 ІІ Ляшенко Марія Іванівна
7 Дончик 8 ІІ Лобода Олександр Петрович
8 Ромадіна 8 ІІІ Ляшенко Марія Іванівна
9 Шаблико 8 ІІІ Лобода Олександр Петрович
10 Кузнецова 8 ІІІ Ляшенко Марія Іванівна
11 Кисловська 9 ІІ Тельнова Тамара Вікторівна
12 Данько 9 ІІ Тельнова Тамара Вікторівна
13 Кисловський 9 ІІ Тельнова Тамара Вікторівна
14 Голуб 9 ІІ Лобода Олександр Петрович
15 Гук 9 ІІ Лобода Олександр Петрович
16 Байєр 10 І Ляшенко Марія Іванівна
17 Лазарєва 10 І Ляшенко Марія Іванівна
18 Бєляєва 10 ІІ Ляшенко Марія Іванівна
19 Рижкова 11 І Тельнова Тамара Вікторівна
20 Бондаренко 11 ІІ Тельнова Тамара Вікторівна
21 Матюшенко 11 ІІІ Тельнова Тамара Вікторівна

Біологія

1 Воловік 8 ІІІ Деревенець Ольга Іванівна
2 Золотарьова 9 І Деревенець Ольга Іванівна
3 Федік 11 ІІІ Деревенець Ольга Іванівна

Інформаційні технології

1 Журавська 10 ІІ Філатова Віра Георгіївна

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

№ з/п Прізвище Місце Клас Предмет Учитель
1 Соколенко ІІ 11-Б Правознавство Балова Г.А.
2 Федоренко ІІ 11-Б Правознавство Балова Г.А.
3 Пономаренко ІІ 10-А Правознавство Балова Г.А.
4 Кулинич ІІ 9-Б Англійська мова Мальцева Л.В.
5 Лазарєва ІІІ 9-В Англійська мова Братійчук Т.М.
6 Садовська ІІ 10-А Англійська мова Мурсєєва І.Т.
7 Курко ІІІ 11-А Англійська мова Синельникова В.В.
8 Тесленко І 11-А Англійська мова Прокопенко Л.М.
9 Зуб ІІІ 10-Б Німецька мова Гула О.Д.
10 Краснікова ІІ 11-А Німецька мова Чобанян О.М.
11 Сечина І 11-А українська мова та література Мундур В.Б.
12 Бондаренко ІІ 10-А українська мова та література Тельнова Т.В.
13 Зуб ІІ 10-Б українська мова та література Ляшенко М.І.
14 Вороніна ІІ 9-А українська мова та література Тельнова Т.В.
15 Байєр ІІІ 9-В українська мова та література Ляшенко М.І.
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ
№ з/п Прізвище Клас Секція Місце Учитель
1 Миронюк 11 Українська література І Мундур В.Б.
2 Садовська 10 Англійська мова ІІ Мурсєєва І.Т.
3 Валентюк 10 Зарубіжна література ІІ Білецька О.Є.
4 Вороніна 9 Історія України ІІІ Нащанська О.А.

Переможці ІV фінального етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Булуй, учениця 5 класу Харківської гімназії №6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області:

- диплом І ступеня у ІV фінальному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Твердоступ, учениця 6 класу Харківської гімназії №6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області:

- диплом І ступеня у ІV фінальному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Ляшенко, учениця 7 класу Харківської гімназії №6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області:

- диплом ІІ ступеня у ІV фінальному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Тверитнікова, учениця 4 класу Харківської гімназії №6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області:

- ІІ місце в обласному етапі ХУІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Переможці

фінального етапу Всеукраїнського турніру юних географів

Вороніна, 9 клас

Фоміна, 10 клас

Кочолодзянрі, 10 клас

Переможці

фінального етапу Всеукраїнського турніру юних істориків

Вороніна, 9 клас

Фоміна, 10 клас

Похвалій, 10 клас

Кулеба, 9 клас

Мирошник, клас

Переможці

фінального етапу Всеукраїнського турніру юних правознавців

Дика, 11 клас

Кiлькiсть переглядiв: 997