• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Досягнення

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

№ з/п ПІБ Місце Клас Предмет Учитель
1 Соколенко Владислав Вікторович ІІ 11-Б Правознавство Балова Г.А.
2 Федоренко Владислав Вадимович ІІ 11-Б Правознавство Балова Г.А.
3 Пономаренко Катерина Юріївна ІІ 10-А Правознавство Балова Г.А.
4 Кулинич Ірина Едуардівна ІІ 9-Б Англійська мова Мальцева Л.В.
5 Лазарєва Єлізавета Василівна ІІІ 9-В Англійська мова Братійчук Т.М.
6 Садовська Олеся Русланівна ІІ 10-А Англійська мова Мурсєєва І.Т.
7 Курко Марія Максимівна ІІІ 11-А Англійська мова Синельникова В.В.
8 Тесленко Лілія Ігорівна І 11-А Англійська мова Прокопенко Л.М.
9 Зуб Михайло Євгенович ІІІ 10-Б Німецька мова Гула О.Д.
10 Краснікова Олександра Наміківна ІІ 11-А Німецька мова Чобанян О.М.
11 Сечина Олена Олександрівна І 11-А українська мова та література Мундур В.Б.
12 Бондаренко Яна Олександрівна ІІ 10-А українська мова та література Тельнова Т.В.
13 Зуб Михайло Євгенійович ІІ 10-Б українська мова та література Ляшенко М.І.
14 Вороніна Катерина Ігорівна ІІ 9-А українська мова та література Тельнова Т.В.
15 Байєр Катерина Владиславівна ІІІ 9-В українська мова та література Ляшенко М.І.
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ
№ з/п Прізвище Клас Секція Місце Учитель
1 Миронюк Марія Леонідівна 11 Українська література І Мундур В.Б.
2 Садовська Олеся Русланівна 10 Англійська мова ІІ Мурсєєва І.Т.
3 Валентюк Марія Сергіївна 10 Зарубіжна література ІІ Білецька О.Є.
4 Вороніна Катерина Ігорівна 9 Історія України ІІІ Нащанська О.А.

Переможці ІV фінального етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Булуй Дар’я, учениця 5 класу Харківської гімназії №6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області:

- диплом І ступеня у ІV фінальному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Твердоступ Соф’я, учениця 6 класу Харківської гімназії №6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області:

- диплом І ступеня у ІV фінальному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Ляшенко Вікторія, учениця 7 класу Харківської гімназії №6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області:

- диплом ІІ ступеня у ІV фінальному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Тверитнікова Софія, учениця 4 класу Харківської гімназії №6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області:

- ІІ місце в обласному етапі ХУІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Переможці

фінального етапу Всеукраїнського турніру юних географів

Вороніна Катерина, 9 клас

Фоміна Софія, 10 клас

Кочолодзян Марія, 10 клас

Переможці

фінального етапу Всеукраїнського турніру юних істориків

Вороніна Катерина, 9 клас

Фоміна Софія, 10 клас

Похвалій Світлана, 10 клас

Кулеба Дарина, 9 клас

Мирошник Олександра, клас

Переможці

фінального етапу Всеукраїнського турніру юних правознавців

Дика Софія, 11 клас

Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ
№ з/п Прізвище Клас Секція Місце
1 Валентюк Марія Сергіївна 10 Зарубіжна література І
2 Кочолодзян Марія Сергіївна 10 Мистецтвознавство І
3 Плут Марія Василівна 9 Українська мова та література І
4 Вороніна Катерина Ігорівна 9 Історія України І
5 Лазарєва Єлизавета Василівна 9 Літературна творчість І
6 Кожевнікова Катерина Сергіївна 10 Економічна теорія та історія економічної думки І
7 Лещинська Яна Дмитрівна 10 Хімія І
8 Ільєнко Ксенія Сергіївна 10 Англійська мова ІІІ
9 Решетняк Олеся Олегівна 10 Німецька мова ІІ
10 Рижкова Юлія Андріївна 10 Українська мова ІІ
11 Паньок Соломія Іллівна 9 Педагогіка ІІІ
12 Єпіфанова Анна Ярославівна 9 Журналістика І
13 Ковригін Владислав Олександрович 10 Технологічні процеси та перспективні технології ІІІ
Результати участі учнів 3-4 класів ХГ № 6 «МГ»
у конкурсі знавців української мови ім.. П.Яцика 2016/2017 н.р.
№ з/п Клас ПІБ учня Результативність ПІБ вчителя, який підготував учня
1. 3-А Крук Стефанія І місце (районний етап) Астаніна І.А.
2. 4-А Тверитнікова Софія І місце (районний етап) ІІ місце (обласний етап) Лісовенко Г.В.
3. 4-Б Герасименко Вікторія І місце (районний етап) Пересадько Г.С.

Збірна команда Шевченківського району у складі: Соколенка Владислава, Дикої Софії, Міняєвої Дар’ї, Похвалій Світлани, учнів ХГ № 6 та Плетньова Олександра, учня ХГ № 47 нагороджена дипломом ІІ ступеня за перемогу у ІХ міському турнірі юних правознавців.

/Files/images/Турнир правознавців.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2827