Згідно з п.5 постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку» за Харківською гімназією № 6 "Маріїнська гімназія" Харківської міської ради Харківської області не закріплена територія обслуговування.

Постанова Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 р. N 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку».

Прийом учнів до гімназії здійснюється на конкурсній основі

Пропонуємо ознайомитися з правилами конкурсного приймання до Харківської гімназії № 6 "Маріїнська гімназія" Харківської міської ради Харківської області.