• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Конституційна реформа
План заходів з питань організаційного забезпечення обговорення проекту змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.
Розпорядження Харківського міського голови "Про затвердження Плану заходів з питань організаційного забезпечення обговорення проекту змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади".
Розпорядження Харківського міського голови "Про створення робочої групи з питань організаційного забезпечення обговорення проекту змін до Конституції України щодо децентралізації влади та Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні".
Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Проблеми, які потребують розв’язання.
План-заходів щодо організаційного забезпечення обговорення проекту змін до Конституції України щодо децентралізації влади в управлінні освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради та навчальних закладах Дзержинського району м. Харкова.
Роз`яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні.
Порівняльна таблиця до проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)".
План заходів щодо організаційного забезпечення обговорення проекту змін до Конституції України щодо децентралізації влади в ХГ № 6 «МГ».
Кiлькiсть переглядiв: 526