Система роботи з обдарованими учнями ґрунтується на реалізації освітніх проєктів «Обдаровані діти» та «Система роботи з обдарованими учнями у початкових класах». Багатоаспектна робота здійснювалась через диференціацію, індивідуалізацію навчання та виховання, розвиток варіативного компоненту освітньої підготовки учнів, оволодіння інноваційними педагогічними технологіями, співпрацю за програмою університетських кафедр.

У 2024 році переможицями (ІІІ місце) фінального етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стали Стрельнікова, учениця 7-Б класу, (учитель – Ляшенко М.І.), Горбачова, учениця 9-Б класу, (учитель – Янченко Ю.А.), в обласному етапі конкурсу Стрельнікова посіла ІІ місце, Горбачова - І місце

У 2024 році переможицею третього та четвертого етапів XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стала Лисицька, учениця 7-А класу (ІІ місце). Учитель Янченко Ю.А.

Певним результатом роботи педагогічного колективу стали перемоги учнів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсі-захисті МАНУ, турнірах.

У 2023-2024 н.р. у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін взяли участь 106 учнів (7-11 класів), у ІІ етапі - 60 учнів, з них - 52 учні стали переможцями, у ІІІ етапі олімпіад перемогу здобули 11 учнів ліцею (правознавство - 2 учні, англійська мова - 2 учні, німецька мова - 1 учениця, історія - 3 учні, українська мова - 2 учні, трудове навчання - 1 учениця).

/Files/images/2324/ПЕРЕМОЖЦІ 2024.jpg

4 учні стали переможцями ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секції: "Загальна та неорганічна хімія", "Прикладна фізика", "Технології виробництва, геологія, гідрогеологія та геофізика".

/Files/images/2324/Результати обласних МАН 2024.png

ІІ місце у складі команди Шевченківського району у XV міському турнірі юних правознавців посіла Черняк, учениця 10-А класу (учитель Балова Г.А.).

І місце у складі команди Шевченківського району у міському та Всеукраїнському турнірі юних істориків посіли Буханцова та Нестеренко, учениці 11 класу (учитель Гусак С.В.).

Учні під керівництвом педагогів – постійні учасники міжнародних конкурсів, турнірів: «Кенгуру», «Британський бульдог», «Грінвіч», «Орлятко», «Левеня», «Кристали», «На урок».

Участь у міжнародних заходах (спорт і творчість)

Заступник євроклубу "School. Europe.World" Міняйло Єгор взяв участь у засіданні болгарських політиків партії "Демократична Болгарія", під час якого обговорювалося питання інтеграції українців у болгарське суспільство, підтримки України, солідарності в боротьбі з російським агресором