Нормативно-правові документи

Наказ МОН України від 11.11.2020 № 1398 " Про внесення зміни до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності"
Наказ МОН України від 24.09.2020 № 1175 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році"
Наказ МОН України від 26.08.2021 № 1081 "Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад у 2020/2021 навчальнму році"
Наказ ДНіО ХОДА від 27.10.2020 № 146 "Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2020/2021 навчальному році"
Наказ ДНіО ХОДА від 23.10.2020 № 142 "Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020/2021 навчальному році"
Наказ МОНУ від 15.02.2018 № 148 "Про затвердження графіка проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на 2019-2023 роки"
Наказ МОНУ від 24.03.2014 № 259 "Про затвердження Правил Всеукраїнскього конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України"
Наказ МОНМС від 26.03.2012 № 360 "Про затвердження змін до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності"
Наказ МОНМСУ від 22.09.2011 № 1099 "Про затвердження Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, оілміпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності"
Всеукраїнський турнір юних правознаців (міський етап, жовтень 2020 р.) - ІІ місце посіла збірна команда ХГ № 6 "МГ" та ЗЗСО № 51 у складі:
1. Павлюк 10-Б
2. Дончик 10-Б
3. Бондарєва 8-А
Команди ХГ № 6 "МГ" переможці районних турнірів (2020 р.):
- юних правознавців, І м.
- юних журналістів, ІІ м.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020/2021 н.р.
№ з/п Предмет Клас Прізвище та ім`я учасника Місце ПІБ учителя, який підготував учня Категорія учи-теля
І ІІ ІІІ
1. Російська мова і література - - - - - - -
2. Англійська мова - - - - - - -
3. Німецька мова - - - - - - -
4. Французька мова - - - - - - -
5. Математика 6-А Войтенко І Толстолуцька А.В. вища
8-А Буханцова ІІІ Туренко І.А. вища
11-Б Дончик ІІІ Туренко І.А. вища
6. Історія - - - - - - -
7. Екологія - - - - - - -
8. Українська мова і література 7-А Принцева І Ляшенко М.І. вища
7-Б Крук І Тельнова Т.В. вища
8-В Кислюк І Кашкіна Т.П. вища
8-В Бистрова ІІ Кашікна Т.П. вища
8-Б Сукнінова ІІ Янченко Ю.А. І кат.
8-Б Приходько ІІІ Янченко Ю.А. І кат.
9-А Булуй І Мундур В.Б. вища
9-А Денькович ІІ Мундур В.Б. вища
9-А Пашутіна ІІ Мундур В.Б. вища
10-А Ляшенко І Ляшенко М.І. вища
10-А Куцовська ІІІ Ляшенко М.І. вища
10-Б Ткаченко ІІІ Лобода О.П. вища
11-А Ромадіна І Ляшенко М.І. вища
11-А Ляшенко ІІ Ляшенко М.І. вища
8. Фізика - - - - - - -
9. Хімія - - - - - - -
10. Економіка - - - - - - -
11. Правознавство - - - - - - -
12. Інформатика - - - - - - -
13. Біологія 11-Б Сук ІІІ Деревенець О.І. вища
8-В Ришкіна ІІІ Деревенець О.І. вища
14. Трудове навчання (дівчата) - - - - - - -
15. Трудове навчання (хлопці) - - - - - - -
16. Інформаційні технології - - - - - - -
17. Астрономія - - - - - - -
18. Географія - - - - - - -

Всього учасників ІІ (районного) етапу олімпіад – 23 учнів,

з них – 19 переможців:

І місце - 7;

ІІ місце - 5;

ІІІ місце - 7.

Переможці ІІ (обласного) етапу МАН України
1. Мухопад, 11-Б клас, секція "фольклор", І м.
2. Рудавська, 9-Б, секція "Медицина", І м.
3. Васильєва, 10-Б, секція "Англійська мова", ІІ м.
4. Козуля, 11-Б, секція "Англійська мова", ІІІ м.
5. Козуля, 11-Б, секція "Фізика",. ІІІ м.
6. Савлучинська, 10-А, секція "Німецька мова", ІІІ м.
Переможцями І (районного) етапу МАН України стали 4 учні гімназії в секціях: "Фольклористика" (І м.), "Фізика" (І м.), "Зарубіжна література" (І м.), "Англійська мова" (І м.),
Дончик, 11-Б класу, нагороджено стипендією Харківської міської ради "Кращий учень закладу"
Булуй, 9-А клас, нагороджено стипендією Харківського міського голови "Обдарованість"
Павлюк, 11-Б клас, нагороджено стипендією Харківського міського голови "Обдарованість"
Переможці обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти
- Булуй,учениця 9 класу,
- Ляшенко, учениця 10 класу,
- Принцева,учениця 7 класу
Переможці конкурсів, фестивалів, змагань
- Познякова, учениця 10-А класу, ІІІ м. у районнному етапі міського конкурсу "Учень року-2021", номінація "Спортсмен року";
- Кусмарова, учениця 10-А класу, І місце у районному етапі міського конкурсу "Учень року-2021", номінація "Лідер року";
- Дикий, учень 2-А класу, переможець обласного конкурсу відеопривітань до Дня Соборності України;
- Кравченко, учениця 9-В класу, переможиця конкурсу відео-есе "Сучасний лідер місцевого самоврядування" у номінації "Інтелектуальний лідер" (в рамках Школи розвитку ХМОУС "Мер міста" на базі ХНУМГ ім. О.Бекетова
Кiлькiсть переглядiв: 1994