• Новини гімназії

19.04.2011 у приміщенні Харківського державного академічного українського драматичного театру ім. Тараса Шевченка Харківська гімназія № 6 відсвяткувала 140-у річницю з дня свого заснування.

2011-04-19

/Files/images/P4190398.JPG

Почесними гостями святкування стали випускники гімназії різних років:

голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін,

Герой України, Почесний громадянин Харкова, генеральний директор об'єднання «ФЕД» Олександр Жданов.

У числі почесних гостей в урочистостях взяли участь:

Харківський міський голова Геннадій Кернес,

директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко,

голова адміністрації Дзержинського району Харкова Володимир Котковський,

депутати Харківської міської ради,

начальник управління освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради

Юлія Башкірова,

ректори вузів, випускники школи, педагоги та учні.

/Files/images/8438.jpg

/Files/images/8434.jpg