• Новини гімназії

Онлайн-тренінги з підготовки учнів до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

2017-10-17

Інформуємо, що з 23 жовтня по 12 листопада 2017року відбудуться онлайн-тренінги з підготовки учнів до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

До участі в онлайн-тренінгах запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів м.Харкова, які стали переможцями І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018навчальному році із таких навчальних предметів: українська мова та література, історія, фізика, астрономія, біологія, екологія, математика, географія, економіка, правознавство, хімія, інформатика, інформаційні технології, російська мова та література, англійська мова, німецька мова.

Посилання на веб-сторінку онлайн-тренінгу буде розміщено на сайті Академії неперервної освіти (http://edu-post-diploma.kharkov.ua/) у визначений за графіком час.