• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини гімназії
  • 22.10.2021 на базі КЗ "ХГ № 6 "МГ" було проведено районний методичний тренінг «Формування сучасної класної спільноти через реалізацію принципів Нової української школи».

22.10.2021 на базі КЗ "ХГ № 6 "МГ" було проведено районний методичний тренінг «Формування сучасної класної спільноти через реалізацію принципів Нової української школи».

2021-10-22

/Files/images/1-a_krivenko/Методичний тренінг ХГ №6 22.10.21.jpg

/Files/images/1-a_krivenko/Методичний тренінг ХГ №6 22.10.21 (2).jpg

Методичний тренінг було спрямовано на обмін досвідом між педагогами району щодо організації заходів, спрямованих на формування класної спільноти.

Здійсненоаналіз основних принципів функціонування Нової української школи, зокрема педагогіки партнерства. Провідною думкою тренінгу став той факт, що партнерство в сучасному освітньому просторі неможливе без участі батьків здобувачів освіти і розвиватиметься за умови створення спільноти в класі, коли педагог стає фасилітатором розвитку соціальних навичок у дітей та батьків.Також протягом роботи актуалізовано досвід організації ранкових зустрічей онлайн, а також систематизовано інформацію щодо колективних форм роботи у початковій школі.

Кiлькiсть переглядiв: 25