День місцевого самоврядування.

7 грудня 2021 року з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М.Бекетова відбулася зустріч представників організацій учнівського самоврядування міста з мером - Ігорем Олександровичем Тереховим. Невимушений діалог, бажання почути кожного, ентузіазм і віра у свою справу об'єднали всіх, кому не байдужий Харків, хто хоче його розвивати й удосконалювати. Юні лідери продемонстрували свої проєкти, поділилися думками з мером і, найголовніше, почули його підтримку. Приємно зазначити, що нашу Маріїнку представляли гартівці - учень 10-Б класу Богдан Щербинський та омбудсмен, учениця 10-А класу Вікторія Радюк. Сподіваємося, що такі зустрічі будуть традиційними й результативними, а юні лідери не зупинятимуться на досягнутому й надалі вражатимуть своїми ідеями!