• Новини гімназії

Перемога гімназистів у ХІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

2022-07-21

/Files/images/2021-22_vihovna/FB_IMG_1658675423028.jpg

Харків – це місто освіти й науки, культури й мистецтва, технологій і розвитку. Воно живе, міниться й міцнішає на радість жителям і на зло ворогам! Харків – це залізобетон, бо він має майбутнє, і воно в молоді, яка розвивається й удосконалюється, живе й пишається своїм рідним містом, робить усе, аби його звеличити й прославити! Наші юні харків’янки, учениці нашої гімназії, з гідністю довели це, ставши переможцями у фінальному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Це Кіра Скібіна (учитель – Мундур В.Б.), Адріана Ковтун (учитель – Янченко Ю.А.), Оксана Принцева (учитель – Ляшенко М.І.). Талановиті поціновувачки українського слова вкотре довели, що творчий наробок славетного Кобзаря – безцінний спадок майбутнім поколінням. Шевченкові поезії завжди на часі: у мирні хвилини щастя й нових сподівань і в трагічні моменти смутку та війни! Вітаємо переможиць! Хай вічне Тарасове слово проростає й збагачується в незалежному поколінні юних українців-переможців!