Усесвітній День Гідності до Дня прав людини

До Дня прав людини в гімназії проводилися заходи міжнародного проєкту Усесвітній День Гідності.

З початку листопада і 21 листопада - Дня Гідності та Свободи в Україні, і до 10 грудня - Дня прав людини, учні та вчителі гімназії залучаються до заходів проєкту. Маріїнка вперше бере участь у подібному заході, але, переконані, що це стане традицією, адже сьогодні надважливо говорити з дітьми про нашу гідність, боротьбу за наші права і свободи.

Проєкт відбувається завдяки зусиллям команди спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine за підтримки Save the Children International в Україні та Education Cannot Wait, #ECW у співпраці з Українським інститутом розвитку освіти й Офісом освітнього омбудсмена України.