Розважальний спортивний захід для дітей пільгових категорій міста Харкова.

Напередодні неймовірного й чарівного свята, Дня Святого Миколая, на базі Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» командою всеукраїнського баскетбольного клубу «Push Team» разом з волонтерською платформою «СпівДія» та адміністрацією Харківської міської ради було організовано й проведено розважальний спортивний захід для дітей пільгових категорій міста Харкова. Баскетбольні естафети, паперова дискотека, цікаві подарунки – усе це допомогло створити невимушену й святкову атмосферу зустрічі. А найголовніше: організаторам вдалося відволікти дітей від складної, а інколи й трагічної буденності сьогодення. Очі маленьких харків’ян світилися щастям і радістю, а значить – мети досягнуто.

Хай кожна дитина буде щасливою й усміхненою, адже наші діти – це світле майбутнє незламного Харкова, нескореної України!