Святкові подарунки від Харківського міського голови Ігоря Терехова учням гімназії.

Якою б складною не була ситуація в нашій країні і в місті, але діти повинні мати дитинство, а новорічні свята попри все повинні дарувати гарний настрій і позитив. І хто, як не дорослі, завжди допомагають цій казці здійснитися. Починаючи з 19 грудня, усі учні гімназії, які перебувають у Харкові та Харківській області, отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Ігоря Терехова. Також учням 1-4 класів пільгових категорій було презентовано рюкзаки з канцтоварами. Діти, які зараз у Харкові, мають тепер світловідбиваючі лінійку та стрічку, аби перебування в темний час доби було безпечним. Дякуємо за гарні й потрібні подарунки! Зі святом!