• Новини гімназії

24.12.2013 р. ученицю гімназії Кашину Єлизавету нагороджено стипендією Харківського міського голови «Кращий учень навчального закладу», Михайлюту Дар’ю нагороджено стипендією народного депутата України В.В. Писаренка "Гордість Дзержинського району"

2013-12-24

/Files/images/НОВЕ/466.jpg

24.12.2013 р. ученицю гімназії Кашину Єлизавету нагороджено стипендією Харківського міського голови «Кращий учень навчального закладу» 2013/2014 навчального року, Михайлюту Дар’ю нагороджено стипендією народного депутата України В.В. Писаренка «Гордість Дзержинського району».

Вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання Хасянова Т.В. взяла участь у церемонії нагородження переможців районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2014»