• Новини гімназії

2011-02-24

24.02.2011 відбувся майстер-клас уроку з німецької мови вчителя Таран В.О. за темою: «Палац привидів». Урок проведено на високому методичному рівні з використанням сучасних зарубіжних та вітчизняних методик викладання німецької мови як другої іноземної. Вчителями, які відвідали майстер-клас, визначено професійний рівень викладання німецької мови, зацікавленість учнів у вивченні іноземної мови. Учні оперують лексичним, граматичним, фонетичним матеріалом на рівні достатньому для здійснення спілкування.