• Протидія булінгу

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування)"

Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькування) в закладі освіти

Порядок надання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу

В Україні стартував проект "Безпечна школа"

Раз у раз спливає інформація про бійки, переслідування дітей у школі. Від цієї ситуації страждають усі: і жертва, і переслідувачі, і спостерігачі. За даними дослідження ЮНІСЕФ, понад 80% дітей віком від 11 до 17 років стикалися з проблемою цькування в навчальних закладах, 24% дітей стали жертвами булінгу, а 48% з них нікому не розповідали про ці випадки.

Мета проекту «Безпечна школа»- показати, як розірвати ланцюг насилля, в якому багато дітей живуть роками не тільки у школі, а й удома. Змінити процес комунікації, зробивши її безпечною. Навчити дітей справлятися з негативними емоціями, просити про допомогу, а також поважати чужі особисті межі і відстоювати свої.

Нік Вуйчич ще школярем на власному досвіді пережив знущання від своїх однокласників. Але сьогодні ці складні переживання вже позаду, і тепер він проводить по всьому світу навчальні лекції на тему запобігання булінгу серед школярів.

БЕЗПЕЧНА ШКОЛА - НІК ВУЙЧИЧ (ВІДЕО)