Перелік курсів за вибором і факультативів у

ХГ № 6 «МГ» у 2017/2018 н.р.

Клас Курс за вибором, факультатив ПІБ учителя
1-А Риторика Лісовенко Г.В.
1-Б Риторика Пересадько Г.С.
2-А Російська мова, риторика Овчар Н.В.
2-Б Російська мова, риторика Вакуленко О.Д.
3-А Російська мова, права дитини Свинаренко О.М.
3-Б Російська мова, права дитини Новожилова М.О.
4-А Російська мова, права дитини Єфімова В.Г .
4-Б Російська мова, права дитини Астаніна І.А.
1-4-ті Хоровий спів Гальчинська Е.К.
5-А Російська мова Грушко Л.К.
5-Б Російська мова Луцко А.А.
5-В Російська мова Білецька О.Є.
6-А Російська мова Григор’єва О. О.
6-Б Російська мова Грушко Л.К.
6-В Російська мова Григор’єва О. О.
7-А Російська мова Грушко Л.К.
7-Б Російська мова Луцко А.А.
7-В Російська мова Грушко Л.К.
8-А Російська мова, іноземна мова (французька) Григор’єва О. О., Полякова Н.М.
8-Б Російська мова, іноземна мова (французька) Грушко Л.К., Полякова Н.М.
8-В Російська мова, іноземна мова (французька) Грушко Л.К., Полякова Н.М.
9-А Російська мова, іноземна мова (французька), іноземна мова (англійська) Луцко А.А., Полякова Н.М., Мурсєєва І.Т., Солнцева Х.В.
9-Б Російська мова, іноземна мова (французька), іноземна мова (англійська) Луцко А.А.,Полякова Н.М.,
Лобода Т.В., Овсяннікова Л.Є.
9-В Російська мова, іноземна мова (французька/ німецька), іноземна мова (англійська) Луцко А.А.,Полякова Н.М./ Таран В.О., Ядова М.А./Медвєдєва Н.В.
10-А ЗНО з української мови, ЗНО з історії України, ЗНО з математики Тельнова Т.В., Гусак С.В., Толстолуцка А.В.
10-Б ЗНО з української мови, ЗНО з історії України, ЗНО з математики Ляшенко М.І., Гусак С.В., Толстолуцка А.В.
11-А ЗНО з української мови, ЗНО з історії України, ЗНО з математики Тельнова Т.В., Гусак С.В., Толстолуцка А.В.
11-Б ЗНО з української мови, ЗНО з історії України, ЗНО з математики Ляшенко М.І., Гусак С.В., Толстолуцка А.В.
9-11-ті Програмування Бережний І.В
5-ті Психологія Батукова Л.А.
5-9-ті Китайська мова Шевчик О.Ю.
8-10-ті Основи журналістики Калашина Н.Б.
5-9-ті Польська мова вакансія
5-9-ті Японська мова вакансія

РОЗКЛАД

курсів за вибором, факультативних курсів, факультативів

на 2017/2018 н.р.

День тижня час Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
15:40 – 16:25 Основи ділового спілкування іноземною мовою, 10-А, к. № 18 Основи ділового спілкування іноземною мовою, 10-Б, к. № 14 Література Великої Британії та США, 11-Б, к .№ 4 Література Великої Британії та США, 10-Б, к .№ 8 Культурознавство англомовних країн, 11-А, к. № 19
16:30 – 17:15 Основи ділового спілкування іноземною мовою (0,5) / Захисти себе від ВІЛ (0,5), 10-А, к. № 18 Захисти себе від ВІЛ (0,5) / Основи ділового спілкування іноземною мовою (0,5), 10-Б, к. № 16/ 14 Література Великої Британії та США, 11-А, к .№ 2 Основи ділового спілкування іноземною мовою, 11-Б, к. № 12 Література Великої Британії та США 10-А, к .№ 22 Література Великої Британії та США 10-Б, к .№ 8 Література Великої Британі та США (0,5), 11-Б, к .№ 4 Іноземна мова (французька), 11-А, к. № 13 Основи ділового спілкування іноземною мовою, 11-А, к. № 8 Культурознавство англомовних країн, 10-А, к. № 19 Література Великої Британії та США, 10-А, к .№ 22 Культурознавство англомовних країн, 10-Б, к. № 19 Іноземна мова (французька), 11-Б, к. № 13
17:20 – 18:05 Література Великої Британії та США (0,5), 11-А, к .№ 2 Культурознавство англомовних країн, 11-Б, к. № 19

Розклад студії «Скринька мистецтв»

на 2017/ 2018 навчальний рік

Вівторок

15.30 – 16.50 (2 години ) 3 класи

16.50 – 18.20 (2 години ) 4-5 класи

Середа

15.00 – 16.20 (2 години) 2 - Б клас

16.20 – 17.50 (2 години) дизайнери І гр.

Четвер

14.30 – 15.50 (2 години) 2 – А клас

15.50 – 17.20 ( 2 години) ОХК та МО

17.20 - 18.50 ( 2 години) дизайнери ІІ гр.

П’ятниця

15.30 – 16.50 (2 години) 6-10 класи

16.50 – 18.20 (2 години) ХУДГРАФ

Кiлькiсть переглядiв: 221