Фільми із циклу "Скарби нашої культури" розділу "Народні свята", ФРНМ студія "ТТІ "Діамант". Диски по народознавству для тих, хто цікавиться історією та традиціями рідного краю, любить українську пісню.
Диск 1. Українські весілля./Files/images/2.jpgВажливим складником нашої культури являють собою весільні обряди. Саме в них народ втілив кращі риси світогляду, моралі, артистичних нахилів.
Диск 2. "На Івана на Купайла", "Жнива"/Files/images/3.jpgСвято Купайла широке знане на всьому слов'янському сході. З сивої давнини настає час, коли помічається найбільший розквіт природи і на який припадає літній сонцеворот...
Диск 3. "Свято Андрія", "Свято Миколая"./Files/images/4.jpgТак несподівано збігла осінь і ось уже грудень. Дня стало, як кіт наплакав... Сумовита пора, та тільки не для молоді. Грудневої пори весілля на умі в дівчат і парубків, що на порі. Вони цього місяця справляють дуже важливі та врочисті свята: Андрія та Миколая, відповідно 13-ого та 19-ого грудня.
Диск 4. "Різдво. Святвечір", "Різдво. Колядки та щедрівки"/Files/images/5.jpgДля українців зимові святки - найкраща, найважливіша подія року.
Диск 5. "Різдво. Рожденому поклонімося",
"Різдво. Свято Маланки та Василя".
/Files/images/диск 6.jpgСвято Різдво Христове колись в народі називали «Коляда», і тільки з прийняттям християнства українці почали його святкувати як народження нашого Спасителя.
Диск 6. "Різдво. Водохреща", "Великдень. Обливальний понеділок"./Files/images/Різдво.jpgПо всій Україні 19 січня православні християне святкують «Водохреща». За народними віруваннями в цей день до нас приходить третя «Коляда», яка завершує цикл Різдвяних свят.
Харьков. Документальный фильм о городе. По заказу Харьковского городского совета. Студия Дмитрия Коновалова, 2007/Files/images/Харьков.jpg
ЗАМКИ УКРАЇНИ, 2006 Атлантік/Files/images/диск 7.jpgДиск "Замки України" розрахований на широкий загал українців та іноземних туристів. Ви ознайомитесь з історією виникнення, зовнішнім описом та сучасним станом замків України. Кожен замок проілюстрований фотогалереєю, яку Ви зможете переглянути під час прослуховування історії про нього.
Троїсті музики Прикарпаття та Буковини/Files/images/bbloteka2020/традиційні.jpg Традиційна інструментальнва музика Прикарпаття та Буковини.
Кiлькiсть переглядiв: 540