Образотворче мистецтво
Великие музеи Европы, Master Media, 2002/Files/images/диск 9.jpgНа диске представлены сокровищницы самых известных картинных галерей Европы. Лучшие полотна всемирно-известных мастеров: Микельанжело, Караваджо, Рембранта, Гогена, Чезане, Тициана, Рубенса, Гойя, Пикассо, Дали, Матисса и многих других.
БОЛЬШАЯ ДЕТСКАЯ ЭЛЕКТРОННАЯ ЭНЦИКЛОПЕДИЯ. ИСКУССТВО. 2003 MEDIAGROUP/Files/images/искусство.jpgЭтот диск поможет вам постичь мир прекрасного, мир, наполненный звуками, красками, неповторимой красотой линий, форм и слов, мир народной мудрости и народного мастерства, мир человеческих помыслов и чувств.
Палітра українського слова
Всеукраїнське товариство ім. Т.Шевченка
/Files/images/изображение 2.jpgКонкурс дитячого малюнку
Шедевры мировой живописи.
-Западноевропейские художники
- Русская живопись
- Древний Египет
- Индия
- Персия
- Китай
- Япония
DVD-rom
/Files/images/diski/мировые шедевры.jpgЗбірка включає більше 10000 репродукцій,
представлені роботи більше 1600 художників. Це унікальна за своїм обсягом, різноманітності матеріалу і легкості використання база даних, що охоплює твори західноєвропейських майстрів від пізнього Середньовіччя до початку ХХ століття, роботи російських живописців з ХVІІІ і до початку ХХ століття, а також інші регіони і епохи: Давній Єгипет, Китай і Японія, арабський Схід і так далі.
Об'єм диска - більше 7 Гб даних!!!
- Унікальні збори живопису на 1-м DVD/
- Шедеври з колекцій найвідоміших музеїв світу.
Видання призначене для всіх любителів мистецтва і може бути використане як навчальний посібник по історії мистецтва і світової художньої культури.
Кiлькiсть переглядiв: 451