Дитяча колекція. Стародавня Греція. Рік випуску: 2006
Розмір: 214 Мб.
/Files/images/12.jpgДиск "Стародавня Греція" розрахований на дітей віком до 13-ти років. Разом з Вовком Панасом та Білкою Сопілкою Ви потрапите у давню країну, повну захоплюючих вражень і чудес, ознайомитесь із однією з найстаріших у світі культур, яка народила перших винахідників, математиків, письменників, моряків та олімпійських чемпіонів. На цьому диску – найцікавіші факти, міфи, падіння непереможних царств та люди, слава яких живе тисячоліттями. Ця подорож нелегка, адже на Вас чекають ребуси і кросворди. А також Ви будете бавитися в ігри і дивитися мультфільми.
Дитяча колекція. Стародавній Рим. Рік випуску: 2007
Розмір: 183 Мб.
/Files/images/11.jpg Ви потрапите у період створення одного з найдивовижніших міст світу — Риму. Побачите як маленьке поселення перетворилося у могутню імперію. Зрозумієте, чому цю країну називають колискою християнства. Також Ви дізнаєтесь за яким календарем жили, у що одягалися і в яких богів вірили римляни у стародавні часи. Ви побачите як вперше зародилася нерівність людей — рабство, тиранія, диктатура. Це буде Вам гарним уроком, адже історія показала, що зло та жорстокість, які панували в Римській імперії, згодом знищили її. Після цієї незвичайної екскурсії багато знайомих слів та афоризмів набудуть для Вас глибшого значення, бо Ви дізнаєтесь, коли і хто їх вперше вжив, зрозумієте первинний сенс, який змінився або ж зовсім втратився. Незабутні враження Вам гарантовані!
Дитяча колекція. Стародавній Схід. Назва: Дитяча колекція. Стародавній схід
Рік випуску: 2008
Формат: образ диска
Розмір: 205 Мб
/Files/images/diski/1267270361_file0301.jpgДиск "Стародавній Схід" є продовженням серії навчально-ігрових програм "Дитяча колекція". Чи знаєте Ви історію про одного індійського принца, який вирішив попрощатися зі своїми багатствами і просидів під деревом 28 діб без їжі та води? А може Вам цікаво, хто з древніх єгиптян був намісником бога на землі, та що відбувалося в шумерських домах табличок?
Дитяча колекція. Тварини нашої планети
Рік випуску: 2008
Формат: образ диска
Розмір: 530 мб
/Files/images/diski/тварини.jpgДиск створений для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку, але буде цікавий і їх батькам. Адже це так цікаво – попасти в захоплюючий світ тварин, де є свої закони, свої рекорди. Ви дізнаєтесь про життя найбільшої тварини і найменшої. Познайомитесь із тваринами, які дивно називаються, мають дивну зовнішність і оригінальну поведінку. Всі тексти озвучені, а після кожного розділу є тест, який перевірить Вашу увагу.
Дитяча колекція. "Видатні композитори світу"Рік випуску: 2006
Розмір: 469 Мб.
/Files/images/diski/2815_l.jpgВам цікаво, чому церква переслідувала Вівальді за його творчість і чому Паганіні зачиняли у підвалі? А як щодо подорожі у часи великих композиторів? Уявіть собі оперний театр, де можна їсти та грати у карти, і консерваторію, яка також є будинком для сиріт. Запевняємо, на цьому диску і Ви, і Ваша дитина знайдете багато нової й цікавої для себе інформації.
Не забувайте, що вимогливий і справедливий Вовк Панас після кожного рівня перевірятиме старанність свого учня. Якщо Ви виконуватимете всі завдання, отримаєте цілий оберемок розваг: мультик, ребуси, веселі кросворди та інші цікавинки.
Зауважте: диск розроблено спеціально для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
ДИТЯЧА КОЛЕКЦІІЯ. УКРАЇНСЬКІ НАРОДНІ КАЗКИ. НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З ЕЛЕМЕНТАМИ ГРИ. 2009. Всеукраїнське товариство "Просвіта". /Files/images/УКР.НАР.КАЗКИ.jpgДиск "Українські народні казки"розроблений для дітей молодшого шкільного віку. Окрім казок, які передбачені навчальною програмою, є можливість прослухати багато інших, якібудуть цікавими та повчальними для Вашої дитини. Також диск наповнений малими формами усної народної творчості: прислів ями, приказками, скоромовками, а розважать - ребуси, кросворди та мультик.
50 занять з репетитором. Математика. 4 клас. Диск 1. /Files/images/diski/50 занять.jpg Цей диск - перша частина відеокурсу 50 занять з репетитором. Математика 4 клас. Комплект складається із книги та дисків, на яких записаний відеосупровід усіх п ятидесяти занять, викладених у книзі.