Шановні читачі! Ця сторінка інформує Вас про нові надходження до бібліотеки в поточному році.

Вільямс Б.
Ілюстрована енциклопедія Ерудита. - К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2017. - 256 с.: іл.

/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/ілюстрована.jpg Книжка містить багато неймовірних відомостей і приголомшивих фактів про природу, всесвіт, науку і багато іншого. На її сторінках зібрано цікаву інформацію про найбільші та найпрекрасніші, найдавніші та найдивовижніші, найдрібніші та найкумедніші речі у світі.
Лукашова Е.
История короля Питера и Вентилийского дьявола: роман-фэнтези: для сред. и ст. шк. возраста. - Харьков: Золотые страницы, 2017. - Кн.1. - 256 с.
/Files/images/bbloteka2020/история.jpg Тринадцатилетний Питер после неудачного начала дня очутился в волшебной стране Вентелии. Его провозгласили королем, и теперь он должен сразиться со всемогущим повелителем зла, Вентилийским дьяволом...
Лукашова Е.
История короля Питера. Тайны магов Изорда: роман-фэнтези: для сред. и ст. возраста / Евгения Лукашова. - Харьков: Золотые страницы, 2019 - Кн.2. - 424 с.
/Files/images/bbloteka2020/история 2.jpg Мы живем в мире без магии, но есть миры, в которых волшебство - это самое обычное дело. А есть и такие, где использование магии строго контролируется и даже карается... Почему?
Может, потому что миры во Вселенной начали пропадать один за другим?
Необьяснимое произошло и с Вентелией...
Армор М.К.
Провідник до Біблії. Особистий робочий зошит. Вид. 3-тє/ Армор М.К.; пер. з англ. Степанова В.- ВБФ "Східноєвропейська гуманітарна місія", 2019.- 136 с.
/Files/images/bbloteka2020/провідник.jpg Книга є додатком до довідкового видання "Провідник до Біблії" та містить практичні завдання, вправи, контрольні питання та ключі до відповідей. Для дітей старшого шкільного віку, а також широкого кола читачів.
Біблія для тебе. Ілюстровані біблійні історії для молоді / укл. Хейс С., Кемп Л., - ВБФ "Східноєвропейська гуманітарна місія", 2019.- Вид. 2-ге, - 268 с.: іл./Files/images/bbloteka2020/біблія.jpg Ця книга є збіркою біблійних оповідань, викладених у певному історичному та хронологічному порядку, з коментарями, поясненнями та ілюстраціями. Для дітей старшого шкільного віку, а також дорослих читачів.
Армор Ф., Сіданіч І. Уроки виховання характеру: будуйте своє життя на надійному фундаменті. Навчальний посібник для школярів, друге видання/ Ф. Армор, І. Сіданіч; пер. з англ. Степанова В.- ВБФ "Східноєвропейська гуманітарна місія", 2019- 60 с./Files/images/bbloteka2020/уроки виховання.jpg Перед вами збірка з десяти практичних уроків, в яких розглянуто десять позитивних рис характеру людини. Уроки містять приклади, вправи, практичні завдання, запитання, тести тощо. Навчальний посібник призначений для закріплення знань, формування навичок та розвитку вмінь і компетенцій у вихованні власного характеру на християнських засадах. Для дітей середнього шкільного віку, а також широкого кола читачів.
Армор М.К. Провідник до Біблії. Вид. 3-тє / Армор М.К.; пер. з англ. Петрова Л.- ВБФ "Східноєвропейська гуманітарна місія", 2019.- 328 с.: табл./Files/images/bbloteka2020/провідник зошит.jpg Це довідкове видання пояснює біблійні теми та сюжети школярам та дорослим, які цікавляться Біблією, але ще не мали можливості її вивчати. "Провідник до Біблії" доступно викладений, але в той самий час є ретельним дослідженням основних персонажів та подій Біблії. Для дітей старшого шкільного віку, а також широкого кола читачів.
Біблія для юних читачів / У переказі Армора М.К.; пер з англ.- ВБФ "Східноєвропейська гуманітарна місія", 2019.- 268 с.: іл./Files/images/bbloteka2020/бібліядля юних читачів.jpg Книга призначена для дітей 7-10 років. Вона містить 92 біблійні історії, що оживають завдяки веселим та жвавим ілюстраціям. Це достеменні оповідання про те, як складалися відносини між Богом та людиною. Книга допоможе дитині зробити перший захоплюючий крок до світу Біблії.
Дивовижна земля Харківська: фотоальбом. - Харків: Дім реклами, 2018. - 240 с. - текст: укр., англ./Files/images/bbloteka2020/Kharkov_fotoalbom.jpg Говорячи про Харківську область, неможливо обійти увагою її центр, загальновизнану столицю Слобожанщини – Харків. Європейський і з точки зору географії, і за менталітетом, Харків не тільки пишається своєю більш ніж 350 річною історією, а й відкритий для новітніх досягнень сучасного градобудівництва.Харків – сьогодні друге місто України за значимістю після Києва, друге місто за кількістю населення. Він входить до вісімки найбільш населених міст Східної Європи.Місто зберігає роль індустріального центру країни, спеціалізуючись на машинобудуванні і металообробки. Харків є також великим науковим і вузівським центром: тут працюють 160 НДІ і 80 ВУЗів.Характерною рисою Харкова є його багатонаціональність. Розташований на стику культур, маючи багату історію, Харків є своєрідним мостом між цивілізаціями, культурами, народами. Це відобразилось і в його зовнішньому вигляді, і в характері його жителів.
“Харків. Столиця конструктивізму” – фотоальбомwym-1611734439552“Харків. Столиця конструктивізму” – фотоальбом
На цей раз упорядники обрали 20-ті роки, коли Харків був столицею радянської республіки. Період вибрали трагічний і парадоксальний, коли місто активно розбудовували, а села довкруг вбивали голодом.180 ст.
ПРИВЕТ ИЗ ОДЕССЫ
Фотоальбом старинных открыток и фотографий об Одессе
Год издания:2016
Город издания: Харьков: Издательство ООО "Дом рекламы"Количество страниц: 256 стр.
/Files/images/bbloteka2020/privet-iz-odessi_41cdfd23eb9d5329931ead4baa253b6b.jpg Что-то есть в этой почве. Что-то есть в этих прямых улицах, бегущих к морю, и в этом голубом небе, и в этой зелени акаций и платанов, в этих теплых вечерах... Что-то есть в этих людях, которые так ярко говорят, заимствуя из разных языков самое главное.
Михаил Жванецкий
360-ЛЕТИЮ ХАРЬКОВА ПОСВЯЩАЕТСЯ ДАННЫЙ ФОТОАЛЬБОМ. 2014. 224 СТР. С ИЛЛЮСТРАЦИЯМИ./Files/images/bbloteka2020/харьков.jpg История Харькова начинается в далеком 1654 году. Тогда на возвышенном плато водораздела рек Харьков и Лопань возник наш город. За это время он прошел яркий и в то же время тернистый путь - от крепости на месте древнего городища до современного европейского города...
ЮВЕНАЛЬНА ЮСТИЦІЯ В УКРАЇНІ: комнтар та аналіз діючого законодавства. Конвенція про права дитини ( з постатейними матеріалами). Словник-довідник з ювенальної юстиції. Науково-практичний посібник / За загальною редакцією члена-коресподента Академії правових наук, доктора юридичних наук, професора Зеленського В.С. та кандидата юридичних наук, доцента Сібільової Н.В. - Серія "Юридичний Радник". - Х.: Страйд, 2006. - 784 с./Files/images/bbloteka2020/ювенальна.jpg Науково-практичний посібник містить аналітичний огляд стану чинного кримінального, кримінально-процесуального, судоустрійного, адміністративного законодавства України про неповнолітніх з позиції відповідності міжнародним стандартам додержання прав та свобод молоді, сформульованим у міжнародних правових актах.
Кундера М. Бессмертие: Роман / Пер. с чеш. Н.Шульгиной. -СПб.: Азбука, 2002. - 384 с./Files/images/bbloteka2020/Milan_Kundera__Bessmertie.jpeg Милан Кундера - автор множества романов, среди которых такие шедевры, как "Невыносимая легкость бытия" и "Вальс на прощание". Его книга "Бессмертие" стала бестселлером интеллектуальной прозы. Он завораживает изысканностью стиля, сложной гаммой...
"Харків - волейбольна столиця України" Попов А.М. - Харьков: "Издательский Дом ЖЗЛ", ПРАТ "Харківська книжкова фабрика "Глобус", 2019. - 448 с. -(Современная ЖЗЛ Харьковщины. Кн.19)./Files/images/bbloteka2020/волейбол.jpg У книзі викладено історію виникнення і розвитку волейболу, який почав свій шлях по Україні в 1925 році, коли з явився перший волейбольний м яч. Це сталося в Харкові, і наше місто з тих пір може вважатися волейбольною столицею України. І не тільки самим фактом народження тут волейболу, а й дивовижними рекордами і досягненнями наших волейболістів, які жили в різні часи і живуть нині, однаково закохані в цей вид спорту і по-справжньому віддані йому...
"Юристы" (Заслуженные юристы Украины) /Воловник О.П., Воловник П.В.- Харьков: "Издательский Дом ЖЗЛ", АТ "Харківська книжкова фабрика "Глобус", 2020, - 480 с. - (Современная ЖЗЛ Харьковщины. Кн.7, вып.2)./Files/images/bbloteka2020/заслуженніе.jpg В этой книге содержится повествования о достижениях четырех "Заслуженных юриста Украины", которые являются выпускниками Национального университета "Юридическая академия Украины имени Ярослава Мудрого". Их имена общеизвестны:
Гусаров Сергей Николаевич - генерал-полковник милиции, доктор юридических наук, член-корреспондент Национальной академии правовых наук Украины, Нарордный депутат Украины;
Денисюк Станислав Федорович - генерал-лейтенант милиций, доктор юридических наук, председатель ГНА в Харьковской области;
Кривобок Владимир Васильевич - государственный советник юстиции 2-го класса, кандидат юридических наук, доцент Национального университета "Юридическая академия Украины имени Ярослава Мудрого", преседатель Харьковской областной организации Союза юристов Украины;
Титов Николай Ильич - судья высшего квалификационного класса в отставке, кандидат юридических наук, доцент, исполнительный директор Ассоциации органов местного самоуправления Харьковской области, депутат Харьковского областного совета V-VI созывов.

"Патон-гордість України!" Воловник П.В.- Харків: "Видавничий будинок ЖВЛ", ПРАТ "Харківська книжкова фабрика "Глобус", 2017, - 560 с. - (Сучасне ЖВЛ України. Кн.1)./Files/images/bbloteka2020/патон.jpg Книгою "Патон-гордість України!"починається серія "Сучасне ЖВЛ України". Борис Євгенович Патон - видатна особистість зі славетного роду Патонів, представники якого близько 3-х століть мають вплив на державному рівні...
"Славные имена"/Воловник О.П., Воловник П.В.- Харьков: "Издательский ДОМ ЖЗЛ", АТ "Харківська книжкова фабрика "Глобус", 2020, - 464 с. - (Современная ЖЗЛ Харьковщины. Кн.18-2018 года, вып.2)./Files/images/bbloteka2020/почетніе.jpg Том 18 серії "Сучасне ЖВЛ Харківщини" є особливим, бо він уперше цілком присвячений життю і діяльності Почесних громадян Харківської області, містить біографічні нариси про чотирьох видатних людей Слобожанщини: Г.Ф.Пономарьову, І.Д.Гляня, О.О.Колеснікова, Л.М.Литвиненка.
"Ректоры" (Почетные граждане города Харькова)/Воловник О.П., Воловник П.В.- Харьков: "Издательский ДОМ ЖЗЛ", АТ "Харківська книжкова фабрика "Глобус", 2020, - 464 с. - (Современная ЖЗЛ Харьковщины. Кн.10, вып.2)./Files/images/bbloteka2020/ректори.jpg Юбилейный 10 том серии "Современная ЖЗЛ Харьковщины" 2014 года посвящен ректорам высших учебных заведений Харькова - города студентов, где обучается каждый десятый студент Украины...
"Славные имена"/Воловник О.П., Воловник П.В.- Харьков: "Издательский ДОМ ЖЗЛ", АТ "Харківська книжкова фабрика "Глобус", 2020, - 480с. - (Современная ЖЗЛ Харьковщины. Кн.8, вып.2)./Files/images/bbloteka2020/славніе.jpg В восьмой том "Славные имена" вошло девять глав о незаурядных земляках, обагативших своими делами и сершениями славу Слобожанщины. Их фамилии не выстроены в порядке, определяющем степень Величия, они представлены строго поалфавиту и иемеют одинаковый статус: "Почетный гражданин..." Среди них: О.Д. Бакланов, М.К. Вишневкая, С.А. Гурбанов, С.М. Евель, В.И. Ковтун, Б.Н. Колногузенко, А.И. Котляревский, А.С. Кривцов, В.А. Шумилкин...
Вдовиченко Г.
Мишкові миші з продовженням. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2017
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/мишкові.jpg Одразу дві захопливі книжки відомої письменниці Галини Вдовиченко про пригоди мишачого рок-гурту - "Мишкові миші" та "Зірковий час МИшкових Мишей" - входять під однією обкладинкою.
Що може об єднати звичайну сіру мишу, комп ютерну мишку, лабораторну, щура, лялькову, польову, кажана та хлопчика Мишка? Музика...
Девід Літчфілд
Ведмідь-піаніст. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2017
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/ведмідь.jpg Одного дня ведмежатко знаходить у лісі щось дивне.
Мимохіть торкнувшись доклавіш, воно вирушає усдовгу дорогу, яка веде його з рідного домук до далекого й дивовижного краю, де у повітрі бринять прекрасні звуки, а слава та багатство тільки й чекають, щоб їх здобути...
Теверс Памела Ліліан.
Мері Поппінс: Повість-казка: для мол. та сер. шк. віку. - К.: Школа, 2007. - 270 с. - (Моя улюблена книга).
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/мері.jpg До цієї книжки ввійшла напрочуд популярна серед дітей усього світу казкова повість англійської письменниці П. Треверс "Мері Поппінс".
Як створити всесвіт із 92 хімічних елементів. - К.: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 96 с.: іл./Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/як.jpg Що є спільного в автомобілів, ракет і, скажімо, гамбургів? Вони складаються з тих самих 92 хімічних елементів, що і ти! І взагалі все у всесвіті! Цей надзвичайний путівник по таблиці Мендєлєва розповість тобі, з чого складаються світ...
Сухова Е.
Приключение Растяпкина, или Экзамен на выживание: Повесть. - СПб.: Азбука-классика, 2007. - 208 с. - (Новая детская литература).
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/приключение растяпкина.jpg Семн Растяпкин - это Вам не Джеймс Бонд! Семен хоть и мальчишка, но настоящий суперагент...
Стюард П., Риддел К.
Пришельцы с Плюха: Повести. - СПб.: Азбука-классика, 2006. - 224 с.: ил.
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/пришельці.jpg Есть ли жизнь на Марсе, это уже не имеет значения, во всяком случае для Биллим. Потому что милые гениальные пришельцы с Плюха не оставляют времени на глупые размышления...
Давлетов Д.А.
Уроки шахмат. - М.: Астрель: АСТ: Хранитель, 2007. - 362 с, (6) с.: ил.
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/уроки.jpg Известный популяризаторы шахмат Джалиль Давлетов и Всеволод Костров представляют специальный курс шахматных уроков для всех любителей шахмат, желающих совершенствовать свое мастерство. Несомненно, что эта книга станет хорошим помощником и для шахматных тренеров.
Ектор Хіменес-БравоПерша кулінарна книга. - К.: Самміт-Книга, 2017.- 304 с.: іл
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/перша.jpg У книзі представлені кулінарні рецепти, обрані особисто Ектором Хіменес-Браво, шеф-кухарем зі світом іменем, суддею проекту "МастерШеф Україна". Супи, салати, холодні та гарячі закуски, страви з м яса,птиці та риби,десесрти, приготовані за оригінальною рецептурою, стануть справжньою гастрономічною насолодою. Також книга знайомить з цікавими епізодами з життя Ектора Хіменес-Браво.
Украшение блюд. Фантазии из овощей и фруктов. - М.: АСТ-ПРЕСС КНИГА, 2005. - 304 с., 16 л. ил./Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/украшение.jpg Красивый стол- мечта каждой хозяйки. наша книга - настоящая энциклопедия клинарного декора. Подробное описание и более тысячи иллюстраций познакомят вас со всеми возможными приемами и способами оформления разнообразных блюд и напитков...
Энциклопедия. История человечества. От каменного века до наших дней./Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/енциклопедія істория.jpg
Бутченко М.
Петлюра, боротьба: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 224 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/петлюра.jpg Того дня Симон Петлюра нарешті повернувся одому. Обійняв дружину Ольгу, вільно дихав на повні груди. Стільки часу він провів у в'язниці бездіяльно...
Бутченко М.
1918 місто надій. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 224 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/1918.jpg 1918 рік. Павло Вітко, офіцер армії УНР, мав тільки дві любові у своєму житті: до України й до дружини Ганни. Та тепер дружина далеко, а мрія про незалежність України ще далі...
Шведова Л.М.
Развитие логического мышления, сообразительности, воображения и интеллекта у детей 5-12 лет. - Донецк: ООО ПКФ "БАО", 2007. - 352 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/развитие.jpg Развивающая игра - прогрессивный метод обучения, который широко применяется современными педагогами. Пользуясь игровыми приемами, взрослому удается легко установить эмоциональный контакт с ребенком, реализовать учебные и воспитательные моменты.
в эту книгу вошли развивающие игры,задания и упражнения для тренировки внимания, памяти, сообразительности, фантазии, интеллекта, а также обучающие игры, ориентированные на развитие математического и логического мышления, связной речи, письма...
Перро Ш. Сказки (Текст). - М.: Эгмонт Россия Лтд., 2004. - 120 с,ил./Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/сказки.jpg
Маргіт Ауер
Школа чарівних тварин. Повний відпад! - Х.: Видавництво "Ранок", 2017. - 224 с.; іл.
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/шчт повний.jpg Конфлікт у класі чарівних тварин! Міс Корнфілд ловить Сіласа на досить гадкому вчинку. Хлопцеві загрожує виліт зі школи...
Маргіт Ауер
Школа чарівних тварин. Самісінькі ями! - Х.: Видавництво "Ранок", 2017. - 176 с.; іл.
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/шчт самісінькі.jpg Ніхто не повинен знати про таємницю чарівної зоологічної крамниці. Але, попри клятву, Іда та її лис пробовталися...
Маргіт Ауер
Школа чарівних тварин. Світло засло! - Х.: Видавництво "Ранок", 2017. - 176 с.; іл.
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/шчт світло.jpg Едді стає наступним, хто отримує чарівну тварину. Відтепер кажаниха Євгенія стає приводом для заздрощів майже всіх, у кого ще й досі немає друга. Геть усі дітлахи тільки й мріють про маленького улюбленця...
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/старий.jpg
Портер Елеонор
Поліанна: роман. - Київ: РІДНА МОВА, 2019. - 240 с.: іл. - (Серія "КЛАСНА КЛАСИКА").
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/полліанна.jpg Захоплива книжка про янгольську дівчинку, що її батько навчив дякувати за все Богові та людям, шукати навіть за найнесприятливіших обставин у житті тільки позитивне та хороше. Змінюючись сама, головна героїня завдяки невичерпному оптимізму й життєрадісності змінює довкола себе і людей, і світ. Цікавий твір - на всі часи.
Амбьернсен И.
Самсон и Роберто: Неожиданное наследство: Повесть-сказка. - СПб.: Издательство Группа "Азбука-классика", 2010. - 176 с.: ил.
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/неожиданное.jpg Ингвар Амбьернсен - один из самых популярных современных норвежских писателей. Он автор четырнадцати романов, двух сборников рассказов и нескольких книг для детей. Всемирную известность принесли писателю трогательные истории о вселых приключениях двух друзей - хитрого кота Роберто и простодушного пса Самсона...
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/матильда.jpg
Госсини Р. Малыш Николя путешествует: рассказы. - М.: Азбука-Аттикус, Махаон, 2015. - 144 с.: ил./Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/сюрпризі малиша николя.jpg Новые истории из жизни маленького французского школьника Николя и его друзей. Эта шумная ватага сорванцов никогда не скучает - гоняет в футбол, ходит в зоопарк, кино и цирк, путешествует, случается, дерется и ссорится, но потом непременно мирится. В общем, эти озорники весело проводят время!
Госсини Р.
Праздник Малыша Николя: Рассказы. - М.: Азбука-Аттикус, Махаон, 2016. - 150 с.: ил.
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/праздник малиша.jpg
Госсини Р.
Неприятности Малыша Николя: Рассказы. - М.: Азбука-Аттикус, Махаон, 2013. - 158 с.: ил.
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/неприятности малиша.jpg
Госсини Р. Малыш Николя путешествует: рассказы. - М.: Азбука-Аттикус, Махаон, 2015. - 144 с.: ил./Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/малиш николя путешествует.jpg Уже миллионы детей познакомились с малышом Николя - добрым, веселым, озорным мальчуганом - и компанией его друзей, таких же неугомонных сорванцом. Все вместе они здорово проводят время - играют, ходят в кино, в гости друг другу, иногда шалят и ссорятся, бывает, даже дерутся, а потом непременно мирятся. и каждый раз читатели с нетерпением ждут очередных историй о приключениях этой шумной ватаги...
Госсини Р. Малыш Николя на переменках: Рассказы. - М.: Азбука-Аттикус, Махаон, 2011. - 144 с.: ил./Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/малиш николя на.jpg На страницах книги юных читателей ждет встреча с их любимым героем Николя и его приятелями - Руфюсом, Альцестом, Мексаном, Клотером и другими. Этим сорванцам не приходится скучать ни минуты - они не устают придумывать себе все новые приключения, попадая порой в самые смешные и нелепые ситуации. Вам наверняка интересно узнать, как проводит время эта веселая компания?
Госсини Р. Малыш Николя и его друзья: Рассказы. - М.: Азбука-Аттикус, Махаон, 2015. - 149 с.: ил./Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/малиш николя и.jpg
Госсини Р. Малыш Николя и его соседи: Рассказы. - М.: Азбука-Аттикус, Махаон, 2016. - 152 с.: ил./Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/малиш николя и его соседи.jpg Приключения Малыша Николя продолжаются! Этот веселый, озорной мальчишка вместе со своими друзьями не устает придумывать все новые и новые шалости, которые, надо признать, не всегда бывают безобидными. Конечно, ребят наказывают, ругают, даже ставят в угол, как всяких проказников...
Госсини Р. Малыш Николя в школе: Рассказы. - М.: Азбука-Аттикус, Махаон, 2014. - 150 с.: ил./Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/малиш николя в школе.jpg
Госсини Р. Каникулы малыша Николя: Рассказы. - М.: Азбука-Аттикус, Махаон, 2011. - 168 с.: ил./Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/каникули малиша.jpg Веселые приключения нашего маленького знакомого Николя продолжаются! Начались школьные каникулы, и Николя отправляется в лагерь. Там его ждут новые друзья, с которыми он будет ходить на рыбалку, купаться, участвовать в ночной игре, путешествовать по интересным местам - да просто беззаботно проводить летнее время!
Вайльд Оскар
Хлопчик-зірка та інші казки. - К.: Знання, 2016. - 207 с. - (English Library).
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/хлопчик-зірка.jpg Казки Оскара Вайльда (1854-1900), за словами автора, - "етюди в прозі, для яких з метою надання романтичного звучання обрана форма фантазій". До збірки увійшли твори, які вводять читача в чарівний світ, де все - вигадка і все - правда. Письменник звертається до вічних цінностей - любові, дружби, співчуття, жертовності заради щастя ближніх, людських почуттів та взаємин.
Сетон-Томпсон Ернест
Доміно, Лобо, Снеп та інші історії. - К.: Знання, 2017. - 271 с. - (American Library)
/Files/images/nov_nadhodjennya/lto_2019/доміно.jpg До пропонованої збірки входять оповідання, говними героями яких є тварини. Ернест Сетон-Томпсон (1860-1946) - один із зачинателів анімалістичного жанру у світовій літратурі, творчість котрого справила потужний вплив на багатьох інших письменників-анімалістів. Він з великою любов ю, правдиво, захопливо, надзвичайно майстерно змальовує поведінку і вчинки звірів, які часто опиняються в драматичних ситуаціях і виявляють таку сміливість, витривалість, силу й жагу до життя, що в читача аж дух перехоплює.
Ю.Ран
Книга-антистрах. Не бійся боятися! - Х.: Видавництво "Ранок", 2018
/Files/images/2018-2019_nr/bbloteka/не бійся.jpg Ваша дитина боїться темряви, павуків або зубного лікаря? Тоді ця книга - саме те, що потрібно їй і вам!
Ю.Ран
Чарівні речі. - Х.: Видавництво "Ранок", 2018
/Files/images/2018-2019_nr/bbloteka/чарівні.jpg Чари в кожній картині і історії! Цю книгу неодмінно варто читати і розглядати всією родиною, тому що й діти, й дорослі знайдуть у ній щось важливе для себе...
Лойко С.
Рейс. - К: Брайт Стар Паблішінг, 2017. - 432 с.
/Files/images/2018-2019_nr/bbloteka/рейс.jpg В основу роману-трилера відомого письменника, автора світового бестселера "Аеропорт", покладено реальні події. Головний герой самостійно розслідує обставини загибелі його дружини й доньок, які летіли в "Боїнгу", збитому над Донбасом. Захопливий сюжет не відпускає уваги читача до останньої сторінки.
Дорожко Григорій
Філософія АТО: українські етюди: збірка оповідань. - к.: Саміт-книга,2017. - 200с.
/Files/images/2018-2019_nr/bbloteka/філософія.jpg Автор прожив на Донбасі понад п'ятдесят років. І навіть тепер, переїхавши до столиці,він часто навідується туди, хвилюючись за долю своїх земляків. Ця книга - його спроба на історіях простих людей розібратися, чому так сталоя і що відбувається зараз...
Найда Руслан.
Редут. - К.: Ярославів Вал, 2014. - 174 с.
/Files/images/2018-2019_nr/bbloteka/редут.jpg Повість про будні на зимових барикадах Майдану 2013-2014, який змінив Україну назавжди. Про Козацький Редут - один із перших форпостів Революції гідності. Головні герої повісті - безпосередні учасники подій тієї зими.
Розлуцький Назар
Нотатник мобілізованого. - К.: Темпора, 2018
/Files/images/2018-2019_nr/bbloteka/нотатник.jpg Цю книгу автор почав писати ще в армії на телефон. Розділи з неї посилав своєму фронтовому побратиму. Увесь прибуток від продажу цієї книги відправлений на рпахунок волонтерської організації "Сестри Перемоги, яка займається підтримкою Збройних Сил України.
Мамалуй А.А.
Военный дневник (2014-2015). - Харьков: Фолио, 2016. - 282 с.: фото.
/Files/images/2018-2019_nr/bbloteka/военній.jpg В этой книге -записки о войне, в которой пришлось сражаться автору и его товарищам.Их писал не журналист и не писатель,а пехотный снайпер. Писал на айфоне в палатках и домиках базовых лагерей, в краткосрочных отпусках и даже в полуразрушенном здании метеостанции Донецкого аэропорта.
Диккенс Ч.
Приключения Оливера Твиста: роман. - СПб: Азбука, Азбука-Аттикус, 2016. - 544. - (Мировая классика).
/Files/images/nov_nadhodjennya/приключения оливера.jpg "Приключения Оливера Твиста" (1837-1839) - второй роман великого английского писателя Чарльза Диккенса, начатый им в то время, когда он еще даже не успел полностью напечатать принесшие ему славу "Посмертные записки Пиквикского клуба". Увлекательная и трогательная история злоключений маленького сироты Оливера Твиста, несмотря на прошедшее с ее написания почти двести лет, по-прежнему не утратила своей увлекательности и трогательности.
Роальд Дал Джеймс і гігантський персик. - "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА_ГА", 2013 /Files/images/nov_nadhodjennya/джеймс.jpg "Джеймс і гігантський персик" - одна з найвідоміших дитячих повістей Роальда Дала.
... Так сталося, що маленький Джеймс мусить жити разом зі своїми злющими тітоньками - тіткою Шкваркою і тіткою Шпичкою, які постійно коверзують і знущаються з нього...
Кiлькiсть переглядiв: 412