Шановні читачі! На цій сторінці Ви можете ознайомитись із новинками літератури, які можна взяти в нашій бібліотеці.Талан С.
Повернутися дощем: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля",2016. - 448 с.
/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/повернутися.jpg Лихо відступило від Сєвєродонецька, але велика Настина родина їде до Західної України, сестра - у Росії і чути не хоче про повернення, а діти... Іванка й Геник, брат і сестра, - непримиренні вороги...
Нестайко В.
Найновіші пригоди їжачка Колька Колючки та зайчика Косі Вуханя. - "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", 2009
/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/найновіші.jpg У цій книзі Всеволода Нестайка Ви знову зустрінете улюблених героїв.Уперше книжку знаменитого письменника проілюстрували діти. Ці юні художники - твої ровесники з художніх та звичайних шкіл.
Монтгомері Лусі Мод
Різдвяні історії. - Львів: Свічадо,2016. - 152 с.

/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/різдвяні.jpg Лусі Мод Монтгомері(1874-1942)- відома канадська письменниця, авторка низки популярних книжок для дітей.
В цій книзі - підбірка її святочних оповідань, які вводять в атмосферу Різдва, сповнену добра, милосердя і казкової таємничості - всього того, що є найкращого в людині.
Янссон Туве
Країна Мумі-тролів. Книга третя. - Видавництво Старого Лева, 2016
/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/країна.jpg Третя книга із серії "Країна Мумі-Тролів" - це непосторні зустрічі з милим сімейством Мумі-Тролів та їхніми багатьма друзями.
Портер Елінор
Поліанна. - Харків: Вид-во "Ранок", 2016. - 272 с.: іл.

/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/поліанна.jpg Повість про дівчинку з дивним ім ям Полліана, написана в 1912 році американською письменницею Елінор Портер, миттєво стала улюбленою книгою дітей по обидва боки Атлантичного океану. яскраві й живі образи героїв, драматичне розповідання, присмачене м яким гумором, глибока людяність - усе це відразу ж поставило "Поліанну" в один ряд із кращими зразками світової дитячої літератури. Героїня повісті маленька сирота - зуміла змінити життя цілого містечка й відкрити серця його мешканців...
Діккенс Ч.
Пригоди Олівера Твіста: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 432 с. (Серія "Поринь у світ пригод")
/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/пригоди.jpg Історія поневірянь сироти Олівера Твіста - від робітного дому до банди лондонських кишенькових крадіїв, звідки він буде врятований завдяки власній затятості й чесності. Добрий дженльтмен містер Браунлоу опікується милим та славним хлопцем. Але вирватися зі злочинних нетрів не так просто. Чи вдасться чистому душею Оліверу Твісту протистояти злій долі, аби, не втративши життєвлюбства, впевнитись у тому, що вона може бути і справедливою?
Уеллс Г.
Війна світів. Невидимець: романи - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 320 с.
/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/невидимець.jpg "Війна світів" і "Невидимець" Герберга Уеллса, написані в кінці ХІХ століття, до цього часу залишаються джерелом натхнення для поколінь письменників-фантастів, кіномитців і музикантів, для тих, хто роздумує над трагічністю екзистенційного стану невидимості чи слідкує за пригодами невидимця, хто прогнозує майбутнє цивілізації чи просто мріє про завтрашній день. Це книжки про беззахисність людства перед невідомими силами Всесвіту й людини - перед спокусою абсолютної влади, яку може дарувати наука.
Гейм Франциска
Терміново потрібен друг!. _ Х.: Прінт-Сервіс, 2011. - 192 с.: іл. - (Сестри-вампірки)
/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/терміново.jpg Із книг цієї серії читач довідається про дивні пригоди сестер-близнючок, що народилися в сім ї звичайної жінки та справжнього ВАМПІРА! З якими труднощами зіткнулися напівкровки серед людей, як їм вдалося знайти друзів, та багато про що інше (веселе й страшне) з гумором та іронією розповідає автор цих незвичайних історій.
/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/купеля.jpg
Гжегож Мотика. Від Волинської різанини до операції "Вісла". Польсько-український конфлікт 1943-1947 рр.- К: ДУХ І ЛІТЕРА, 2013. - 360 с./Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/від.jpg Десятки тисяч убитих цивільних українсців і поляків, у тому числі жінок, дітей, немічних, сотні спалених сіл і хуторів, понад півтора мільйони переселенців, які мусили назавжди прощатися зі своєю малою вітчизною та покинути свої будинки й увесь життєвий доробок, - такий трагічний баланс цивілізаційної катастрофи на польсько-українському прикордонні в роки ІІ Світової війни та одразу після неї. Хронологічні межі нещадного зіткнення двох націоналізмів, українського та польського, позначені етнічною чисткою поляків Волині ("Антипольською акцією"), що сягнула піку в 1943 році, і операцією "Вісла", тобто "остаточним вирішенням українського питання" на території опанованої комуністами Польщі в 1947 році.Про причини, перебіг і наслідки цього конфлікту - найбільш дискусійної теми української та польської історіографії й найболючіші проблеми сучасних взаємин двох народів-сусудів, йдеться в пропонованій українському читачеві книзі польського історика, професора, габілітованого доктора Гжегожа Мотики..
В ятрович В.М.
За лаштунками "Волині-43". Невідома польсько-українська війна. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. -304 с.

/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/за.jpg Сучасні Західна Україна та Східна Польща - Холмщина, Волинь, Галичина, Закерзоння -території, де під час і після другої світової війни палахкотіло польсько-українське протистояння. Розклад кривавого доміно війни між поляками і українцями у 1942-1947рр. автор розкриває завдяки невідомим раніше документам української та польської підпільних армій, звітам німецької окупаційної влади та радянських партизан.
Сергій Плохій. Великий переділ. - Київ: Критика, 2011/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/великий.jpg Книжка професора Гадвардського університету Сергія Плохія є першою спробою не тільки політичної, але також інтелектуальної біографії Михайла Грушевського на тлі ідейних колізій його доби.Життєвий і науковий шлях найвидатнішого історика ХХ століття розглянуто в контексті поразки та розпаду всеросійського історичного наративу і постання національної версії україннського історіоописання.
Сергій Плохій.Походження слов янських націй. - Київ: Критика, 2015
/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/походження.jpgКнижку одного з найавторитетніших фахівців з історії Центрально-Східної Європи, очільника кафедри ім.Грушевського й Українського наукового інституту Гарвадського університету професора Сергія Плохія присвячено питанню про історичні корені сучасних українців, білорусів, росіян. Зіперта на вельми широкій джерельній базі та зосереджена передусім на колізіях змагань за "руську спадщину" й на аналізі домодерних групових ідентичностей східних слов ян,спільного й відміннгого в їхніх культурах, історичних мітах,ідеологіях,візіях себе та інших тощо, монографія охоплює період від хрещення Русі до середини ХУІІІ століття і має за мету підважити усталену традицію розглядати східнослов янські народи як наперед визначені "предковічні" утворення, перенесені у давнину етноцентричні нації Нового часу.
Плохій С.
Брама Європи. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 496 с.
/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/брама.jpg Цю книгу було написано в розпал подій, які відомі на Заході як "українська криза", щоб ознайомити західного й передусім англомовного читача з історією країн, яка раптом з я вилася на перших сторінках газет, та пояснити витоки російсько-українського конфлікту...
АД 242. Історія мужності, братерства та самопожертви. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 352 с.: іл., кол. вкл./Files/images/nov_nadhodjennya/2016/ад 242.jpg Ця книга, як і сотні інших книг та фільмів, які розповідатимуть про 242 дні боїв в АДу (аеропорту "Донецьк"), ніколи не риноситеме заспокоєння чи насолоди. Читтати, слухати й дивитися про аеропорт - боляче.У книзі зібрані у книзі розповіді захисників Донецького аеропорту - усе опубліковане про оборону ДАП і те, що буде писатися, - можуть стати поштовхом для самовизначення: усе одно вам чи ні, за якими правилами жити, чи потрібні вам свобода і справедливість і чи справді країна, яку ви вважаєте своєю, вартує, щоб з нею так боротися.
Війна і міф. Невідома Друга Світова. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 272 с. : іл./Files/images/nov_nadhodjennya/2016/выйна.jpg Як з'являються міфи? А головне - чому з'являються міфи? І чи можна щось із тими міфами зробити? І чи треба?
Відповіді на ці запитання Ви знайдете в цій книзі.
Цаплієнко А. Книга змін: оповідання. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 256 с.: іл./Files/images/nov_nadhodjennya/2016/книга.jpg У збірці відомого українського журналіста й письменника йдеться про війну, яка несподввано прийшла в Україну і змінила життя й свідомість мільйонів людей. Герої оповідань пов язані складним павутинням особистих стосунків одне з одним і з автором. Вони разом з усією країною крокують дорогою змін - від застою до революції, від Майдану до війни. Історії, які трапляються з героями, видаються неймовірними, але це нова реальність, у якій треба навчитися виживати. Книга має всі шанси стати в майбутньому одним із літературних документів епохи, у якій нам випало жити.
Вдовиченко Г.
Маріупольський процес: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 288 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/марыупольський.jpg Усе як навійні: втрати, біль, знову втрати... Роману й Ользі судилися не найкращі часи для зустрічі. Полонений укр і сепаратистка - чи є гостріша суперечність у подіях літа 2014 року? Але безодня, яка здавалася нездоланною, поступово щезає. Бо в житті існує щось набагато важливіше за ненависть...
Талан С. Оголений нерв: роман. - Харків: Книжний Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 544 с./Files/images/nov_nadhodjennya/2016/оголений.jpg Мирне й спокійне життя, міцна родина, вірні друзі... Усе, що здавалося непохитним, перевернулося догори дном. війна роздиорає навпіл усі зв язки, і рідні люди й вірні друзі стають ворогами... Кілька місяців 2014 року Сєвєродонєцьк перебував під владою ополченців. Цей короткий проміжок часу став нездоланним для родини Насті Агафонової, чиї син і дочка опинилися по різні боки барикад... Так само розійдуться й шляхи друзів Геннадія, нерозлучних змалечку хлопців. Бо війна проходить і по родинах, і по душах...
Зотова Н.В.
Віват, дівчата!- Х.: Веста, 2011. - 228 с.: іл.
/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/виват.jpg Книга відповість на найважливіші дівочі запитання, підкаже, як бути здоровою, як будувати відносини з хлопцями, як виходити зі скрути, допоможе досягти успіху в будь-якій життєвій ситуації.
Воронина Л.
Таємне Товариство Боягузів, або засіб від переляку №9: повість.- К.: Знання, 2015. - 126 с.
/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/таємне.jpg Чи доводилось вам потрапляти у дивні й загадкові обставини? Ось біжете знайомою вултцею і раптом, провалившись крізь люк, опиняєтесь у секретному штабі Таємного Товариства Боягузів.
Воронина Л.
Таємне Товариство Брехунів, або ПАстка для синьоморда: повість. - К.: Знання, 2015. - 135 с.: іл.
/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/таємне товариство.jpg Що б ви зробили, якби довідались, що на Землю має прибути десант космічних піратів-синьомордів? Мабуть, знизали б плечима й вирішили, що це дурний жарт. Та, виявляється, загроза цілком серйозна, адже синьоморди мають на нашій планеті своїх агентів, котрі вже підготували вторгнення космічних завойовників.
Лондон ДЖ.
Біле ікло. - К.: Країна МРій, 2009. - 352 с. : іл.- (Улюблені книжки)

/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/быле.jpg До книжки увійшли оповідання зі збірки "Північні історії" та дві анімалістичні повісті Джека Лондона. У гостросюжетних творах американського письменника розповідається про виживання людини у сурових умовах Півночі.
Твен М.
Пригоди Тома Сойєра. - К.: Країна Мрій, 2009. - 272 с. : іл. - (Улюблені книжки).
/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/пригоди тома.jpg Повість "Пригоди Тома Сойєра" - один із найвідоміших творів видатного американського письменника Марка Твена. З притаманним йому гумором і добротою автор змальовує своїх героїв і зображує картину життя в Америці ХІХ століття.
Для дітей середнього шкільного віку.
Джонатан Свіфт
Мандри Гулівера.- Видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", 2105
/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/дпа1.jpg Один із найвидатніших творів світової літератури, написаний знаменитим письменником Джонатаном Свіфтом (1667-1745). У формі фантастичної оповіді про подорожі Гулівера до різних вигаданих країн письменник жорстоко висміює державний лад та суспільні порядки сучасної йому Англії, виступаючи непримиренним ворогом брехні,лицемірства й тиранії.
На жаль, світ і люди в ньому майже не змінюються, тому "Мандри Гулівера" сприймаються дуже актуально майже завжди і майже в кожній країні, зокрема і в нашій, і саме сьогодні.
Стронг Дж.
Гармидер у школі. - Видавництво Старого Лева, 2007
/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/гармидер.jpg
Ключик до Країни знань: Хрестоматія для позакласного читання. 1-5 класи. - Донецьк: ТОВ ВКФ "БАО", 2008 - 640 с./Files/images/nov_nadhodjennya/2016/ключик.jpg Наш дім - це чудова, квітуча планета, ім я якій - Земля. Життя на ній існує всюди, і вкожному своєму прояві воно прекрасне й неповторнге. Пробудити в дитини любов до природи і рідної мови - ось мета цієї книги.
Ця хрестоматія не тільки поповнить знання, а й допомоможе розвинути гарний літературний смак, удосконалити мовні навички молодших школярів.
Видання розраховане на учнів 1-5 класів. Рекомендовано для читання в родиннному колі.
Килворт Г.
Лунный зверь: роман. - Харьков: Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга"; Белгород: ООО "Книжный клуб "Клуб семейного досуга", 2016. - 352 с. : ил. - (Серия "Верные, отважные, свободные".
/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/лунный.jpg Лисиця О-ха перебирається до Лісу Трьох Вітрів. Тут вона зустрічає своє перше кохання - красеня лиса А-рана. Обоє такі молоді,що життя уявляється їм плетеницеюцікавих відкриттів. Закохані лиси насолоджуються кожною хвилинкою разом. Але несподівано в серці О-хи зароджується тривога, Лисицю мучать кошмари про невідомих їй двоногих, які нацьковують собак на інших тварин. Невже лиха не оминути?
Найт Э.
Лэсси: роман. - Харьков: Книжный клуб "Клуб Семейного Досуга"; Белгород: ООО "Книжный клуб "Клуб семейного досуга", 2016. - 352 с. - (Серия "Верные, отважные, свободные")
/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/лэсси.jpg У шахтарській родині Сема Керраклафа живе колі на окличку Лессі. Лессі дуже прихилилася до його 12-річного сина Джо, та його хлопчик душі за нею не чує. Сімейну ідилію порушують неприємності на шахті. За браком коштів Лессі продають герцогу Радлінгу. Але собака не може знести розставання, тому неодноразово втікає. Новий господар відвозить її до свого шотландського маєтку. І ттепер Джо та Лессі розділяють 400 миль! Та хіба відстань - перешкода для справжньої відданості?
До видання також увійшов захопливий роман Альберта Пейсона Терхена "Лед".
Брандт Л.
Пират: сборник. - Харьков: Книжный клуб "Клуб Семейного Досуга"; Белгород: ООО "Книжный клуб "Клуб семейного досуга", 2016. - 352 с.: ил. - (Серия "Верные, отважные, свободные".
/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/пират.jpg Зовні Пірат мало чим відрізнявся від тутешніх собак, особливо від Альми, своєї названої матері.Лише придивившись до нього, можна було помітити незвично велику голову, малорухомий хвіст і обережну,зовсім не чутну вовчу ходу.Так, він був вовком, який дозволив надіти на себе нашийник, але хижацьке нутро неможливо приховати! Пірата тягне до лісу...
Хольбайн В.. Деви Т.
Кольцо нибелунгов. - Харьков: Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга"; Белгород: ООО "Книжный клуб "Клуб семейного досуга", 2011. - 448 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/кольцо.jpg Зифрід має все, про що тільки може мріяти людина: силу, здоров я, багатство, владу і кохання прекрасної жінки. Однак молодому королю Ксантену не судилося бути щасливим, бо він насмілився взяти те, що йому належить, - золото нібелунгів. Володар незліченних скарбів, Зигфрід непомітно для себе ступив на шлях обману і зрадництва, що привів до загибелі не тільки його, але і близьких йому людей.
Довженко О.П.
Зачарована Десна: щоденник, кіноповісті, оповідання. - Харків: Фоліо, 2014. - 603 с. -(Шкільна б-ка укр. та світ. літ-ри).
/Files/images/bbloteka_2016-2017/novenke/зачарована.jpg До цього видання увійшли найвизначніші твори класика української літератури та видатного кінорежисера світового масштабу ОЛександра Довженка (1894-1956): "Щоденник", "Україна в огні", авторизований варіант кіноповісті "Зачарована Десна" та оповідання.
Назарук О.
Роксоляна: іст. повість, - К.: Національний книжковий проект, 2011. - 336 с.: іл. - (Бібліотека шкільної класики).
/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/роксоляна.jpg сип Назарук (1883-1940) - український письменник, автор історичних повістей та оповідань, героями яких є непересічні постаті української національної історії. Роксоляна - одна із героїнь - українська дівчина, яка,потрапивши в татарський ясир, зуміла не тільки вижити, а й піднятися на найвищий щабель турецької ієрархії - стати всемогутньою султаншею. І при цьому не забувала отчого дому, не зниділа душею...
Брехуненко В.Богдан Хмельницький. - Київ, 2013. - 64 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/богдан.jpg У книзі у науково-популярному стилі розповідається про славетного українського гетьмана Богдана Хмельницького.
Мицик Ю.
Іван Мазепа. - Київ, 2015. - 64 с.

/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/про.jpg У книзі у науково-популярному стилі йдеться про визначного українського гетьмана Івана Мазепу.
Чухліб Т.
Українська звитяга у Віденській битві народів 1683 року. - Київ, 2013. - 64 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/украынська.jpg У книзі у науково-популярному стилі висвітлюється участь українців у Віденській битві - одному з найбільших військово-політичних конфліктів ранньомодерної історії світу.
Грибовський В.
Як Росія Крим поневолила. - Київ, 2009. - 64 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/як росыя.jpg У книзі у науково-популярному стилі розповідається про специфіку російської експанції на Крим.
Брехуненко В., Ковальчук В., Ковальчук М., Корнієнко В.
"Братня" навала. Війни Росії проти України ХІІ-ХХІ ст. - Київ, 2016. - 248 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/братня.jpg У книзі в науково-популярному форматі розглядаються численні російсько-українські війни включно з Вітчизняною війною українсців за незалежність, яка розпочалася зі вторгнення російських окупантів в Україну в лютому 2014 року.
Павленко С.
"Тиранське поводження росіян". Різня в Батурині 2 листопада 1708 р. - Київ, 2014. - 64 с.

/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/геноцид.jpg У книжці у науково-популярному стилі розповідається про одну із найтрагічніших сторінок української історії - знищення російським військом гетьманської столиці Батурина 2 листопада 1708 р.
Енгель Й.-Х.
Історія УКраїни та українських козаків. - Харків: Факт, 2014. - 640 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/ысторичя.jpg Праця Й.-Х. Енгеля (1770 - 1814), визначного історика доби Просвітництва, присвячена історії України від 1320 р. до кінця ХVІІІ ст. з акцентом на політичній та військовій історії козацтва.
Журавльов Д.В.
Україна та Росія: як брати горщики побили ( Текст). - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2009. - 352 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/як.jpg Українці та росіяни віддавна живуть поруч, і між ними тривалий час існують певні політичні, культурні й міжетичні зв'язки. У цій книжці автор пропонує читачам кілька стислих нарисів, що присвячені важливим і доволі суперечливим моментам україно-російських відносин від ХV й до початку ХХ століття.
Остап Вишня От колись було...Мисливські усмішки. - Донецьк: ТОВ ВКФ "БАО" 2008. - 256 с.: іл. /Files/images/nov_nadhodjennya/2016/вишня.jpg Остап Вишня (Павло Михайлович Губенко) - самобутній український сатирик і гуморист. Його творам властиві лаконізм, дотепність і образність мови.
Читачам пропонується збірка творів вітчизняного майстра художнього слова.
Шевченко Т.Г. Катерина. - Харків: Фоліо, 2013. - 157 с. - (Шкільна бібліотека укр. та світ. літератури) /Files/images/nov_nadhodjennya/2016/катерина.jpg До видання увійшли твори геніального українського поета, великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861), серед яких перлина поезії, як "Катерина", що, безперечно, втілила в собі духовне багатство, притаманне українському народові.
Квітка-Основ"яненко Г.Ф. Конотопська відьма. - Харків: Фоліо, 2013. - 203 с. - (Шкільна б-ка укр. та світ. літ-ри) /Files/images/nov_nadhodjennya/2016/конотопська.jpg Творчість Григорія Квітки-Основ'яненка (1778 -1843) посідає особливе місце в історії української літератури. Саме йому українська література завдячує багатьма своїми рисами. Характер і душа українського народу, жива мова, чудове знання народних звичаїв - все це притаманне творам Квітки-Основ'яненка. До книжки ввійшли твори "Маруся", "Конотопська відьма", "Підбрехач".
Талан С. Купеля: збірка. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 240 с. /Files/images/nov_nadhodjennya/2016/талан.jpg Софійка відчувала біду, тому благала коханого Сашка не їхати в чергове відрядження. Із лагідною посмішкою він сказав, що повернеться за кілька тижнів, однак цього не сталося... Дівчина у відчаї! Від рідних хлопця вона дізнається, що спіткалося лихо і її Сашко потрапив до лікарні. Однак, побачивши його, Софійка розуміє: усе набагато страшніше...
Шекспір В. Збірка творів. - Харків: Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 640 с. /Files/images/nov_nadhodjennya/2016/шекспир.jpg Приборкання норовливої
Сон літньої ночі
Віндзорські жартівниці
Венеціанський купець
Комедія помилок
Два веронці
Сонети
Кей М.
Шерлок Холмс. Новые заметки доктора Ватсона. - Харьков: Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга"; Белгород: ООО "Книжный клуб "Клуб семейного досуга"", 2012. - 384 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/2016/мэй.jpg До рук колекціонера книг потрапила валізка з чорновими начерками доктора Ватсона, друга й соратника Шерлока Голмса. П'ятнадцять нових,невідомих широкому загалу справ легендарного детектива нарешті опубліковані. На цих сторінках на Гoлмса чекає зіткнення з торговцями наркотиками й людьми, шпигункою-двійником місіс Гадсон і навіть з кровожерливим вампіром!
Щерба Н. Чародільський браслет: роман. - ВД "ШКОЛА", 2016. - 400 с. - (Серія "Чароділ"). /Files/images/nov_nadhodjennya/2016/чародий.jpg Усі чародійні події розгортаються в серці таємничих Карпатських гір. Головна героїня Тетяна Окрайчик отримує від прабаби-відьми загадковий спадок - срібний браслет- ящірку. І зненацька дівчина опиняється у вирі боротьби могутніх магів за панування в Карпатах і повернення втраченого чарівного світу - Чародолу.
Туве Янссон. Країна Мумі-тролів. Книга перша. - Видавництво Старого Лева, 2015. - 348 с. /Files/images/nov_nadhodjennya/2016/краъна.jpg У квітучій долині пахне так солодко і смачно - то Мумі-мама смажить оладкидля свого улюбленого синочка Мумі-троля і його вірних друзів - адже непосидючим діткам потрібно мати багато сили для усіляких витівок, мандрівок і надзвичапйних пригод на сторінках бестселерів фінської письменниці Туве Янссон, якими зачитуються діти і дорослі усього світу.
Остин Дж. Гордость и предубеждение: роман. - Харьков: Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга"; Белгород: ООО "Книжный клуб "Клуб семейного досуга", 2016. - 416 с. /Files/images/nov_nadhodjennya/2016/гордость.jpg Блискучий тір "першої леді" англійської літератури, який назавжди зруйнував упередження про роман як про жанр легковажний і далекий від правди життя, із властивим письменниці тонким та іскристим гумором, увагою до деталей і психологічною правдивістю переносить нас у манірну Британію початку ХІХ століття, де упоредження й гордість ледь не стали перешкодою в коханні юної Елізабет Беннет і шляхетного містера Дарсі. Героям доведеться припустися безліч безглуздих помилок, розплутати павутиння дурних інтриг і сімейних забобонів, щоб зуміти почути головне - голос серця.
Вайльд Оскар Портрет Доріана Грея: Роман. - К.: Школа, 2009. - 256 с.: іл. - (Шкільна хрестоматія). - Бібліогр.: с.252-253. /Files/images/nov_nadhodjennya/2016/портрет.jpg Один із відомих творів класика англійської літератури Оскара Вайльда (1854-1900) "Портрет Доріана Грея" справедливо вважається взірцем інтелектуального роману кінця ХІХ століття. він містить роздуми письменника про привабливість і небезпеку надмірного змилування Красою, чуттєвістю, власним "я". Вишукані деталі, надзвичайно багата символіка, пародоксальність сюжетних ліній та мови персонажів, елементів фантастики, блискучі афоризми - це те, завдяки чому цей твір ось уже понад століття є шедевром світової літератури.
Кiлькiсть переглядiв: 525