Любі друзі! На цій сторінці Ви зможете ознайомитись із новими надходженнями художньої літератури. Ці книги Ви зможете взяти в нашій бібліотеці.

Андрусяк І.
Серця приручених рослин: лірика. - К.: Фонтан казок, 2015. - 96 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/Серця.jpg Для батьків та старшекласників - нова й вибрана Андрусякова лірика.
Джеремі Стронг Ракета на чотирьох лапах. - Львов: Видавництво Старого Лева, 2015/Files/images/nov_nadhodjennya/ракета.jpg
Тимченко А.О.
Бабинець: Поезії. - Х.: Майдан, 2008. - 104 с. - Серія "Поезія Слобожанщини".
/Files/images/nov_nadhodjennya/бабанець.jpg Бабинець - місце у церкві, де стоять жінки. Книжка "Бабинець" - про місце жінки у світі та пошук шляху - через усі прояви любові - до Бога як до любові найвищої.
Керр ф.Б.
Діти лампи.Синя Джинн Вавилона: Пер.з англ. В.Немченко. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2007. - 352 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/дыти.jpg Друга книга трилогії "Діти лампи" є продовженням цікавої й дотепної розповіді про захопливі пригоди дванадцятирічних близнюків-джинн - Філіппи та Джона Гонтів, а також їхніх родичів і друзів.
Вищий лад і справедливість, у світі забезпечує мудра та жорстокосердна Синя Джинн Вавилона,для якої настав час підшукувати собі наступницю. Нею, попри власне бажання, має стати Філіппа Гонт. Щоб визволити свою сестру з полону в Синьої Джинн,джон вирушає на пошуки містичного підземного царства, де на нього чатує чимало перешкод і небезпек.
Урсула Ле Гуїн
Чарівник Земногор я: Фантастичний роман. - Тернопіль: Навчальна книга - Богдан, 2005. - 280 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/чаривник.jpg "Чарівник Земногор я" - перша книга всесвітнього відомої онойменної тетралогії. У. Ле Гуїн, класика жанру фентезі. Це розповідь про становлення хлопчика Геда у світі людей, чаклунів, відьом і драконів, а також пройого навчання у Школі чародіїв і нелегку боротьбу із Тінню.
Скарбниця народної мудрості. Свята, традиції, прислів я, приказки. - Х.: Аргумент ПРинт, 2012. - 256 с. - (Корисна книга)./Files/images/nov_nadhodjennya/Скарбниця.jpg Ви хотіли б дізнатися, як зустрічали Різдво чи Великдень у давнину? Або існують календарні свята та обряди? А можливо, ви прагнете провести весілля за українськими традиціями? Чи полюбляєте гостре та влучне слівце, вчасно вставлене у розмову? Адже, відомо: народ скаже - як зав яже! Тоді ця книга просто для Вас.
Казки, вірші, оповідання. Шкільний помічник для молодших класів. Видавництво "Донеччина", 2008. - 496 стор./Files/images/nov_nadhodjennya/казки выршы.jpg Ця книжка - надійний помічник при вивченні шкільної програми початкових класів.
Алієв О.К.
Останнє життя. - К.: Саміт-Книга, 2015. - 168 с.: іл.
/Files/images/nov_nadhodjennya/Останнэ.jpg Кожна людина, долаючи життєвий шлях, задає собі безліч запитань: як стати щасливим, повернути втрачене здоров я, створити міцну сім ю, залишити після себе повноцінне потомство? Саме ці питання спонукають її отримувати нові знання та постійно шукати інформацію, яка допоможе зробити життя якіснішим і комфортнішим. Ця книга написана в жанрі "Самопізнання", вона відповідає на багато питань, які сьогодні хвилюють людство. У ній автор намагається поєднати науковий підхід і духовне знання, використовуючи їх для осягнення основних життєвих процесів. Примушує замислитися над способом власного життя і над тим, що його формує. Розповідає, як можна позитивно впливати на перебіг подій і якісно змінювати своє життя. Відкрийте і ви для себе ці знання, які подарують вам безмежні можливості!
Шкляр В.
Чорне Сонце: збірка - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 304 с.: іл.
/Files/images/nov_nadhodjennya/чорне сонце.jpg Російсько-українська війна - очима бійця полку "Азов".
Хто і навіщо затягує криваву драму? Чому гинуть найкращі? Чому місцеві вважають своїх визволителів ворогами? Яким наш герой бачить майбутнє Вітчизни? Глибока, сповнена смутку, болю й надії оповідь хлопця, якого честь і сумління змусили до рук взяти зброю.
До видання ввійшли твори "Чорне Сонце", "Танець під чортову дудку", "Крук - птаха нетутешня", "Останній шанс Захара Скоробагатька", "Високі гори у Ялті", "Цілком таємні історії"
Нечуй-Левицький І. Кайдашева сімя . Гетьман Іван Виговський. - Харків: Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 416 с. : іл. - (Серія "Шедеври на всі часи")./Files/images/nov_nadhodjennya/кайдашева.jpg
Шевченко Т.Г.
Кобзар. - Х.: Школа, 2014. - 352 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/кобзар.jpg До збірки увійшли вірші, поеми, балади, створені великим українським поетом Т.Г.Шевченком у період з 1837 до 1861 року.
Вайльд Оскар
Портрет Доріана Грея: Роман: Для ст. шк.віку. - К.: Школа,2003. - 255 с.: іл. - (Шкільна хрестоматія). Бібліогр.: с.252-253.
/Files/images/nov_nadhodjennya/портрет.jpg Один із відомих творів класика англійської літератури Оскара Вайльда (1854-1900) "Портрет Доріана Грея" справедливо вважають взірцем інтелектуального роману кінця ХІХ ст. Він містить роздуми письменника про привабливість і небезпеку надмірного змилування Красою, чуттєвістю, власним "я"...
Лотоцький Антін
МИхайло-семиліток. - К.: Школа, 2007. - 252 с. : іл. - (Хрестоматія школяра).
/Files/images/nov_nadhodjennya/хрестоматия школяра.jpg Короткі історичні оповвідання, талановито написані маловідомим досі юному читачеві українським письменником Антіном Лотоцьким, стануть своєрідним посібником при вивченні історії рідного краю часів Київської Русі та Галицько-Волинського князівства.
Олесь О.
Княжа Україна:- К.: Школа, 2006. - 254с.: іл. - (Хрестоматія школяра)
/Files/images/nov_nadhodjennya/княжа.jpg До цієї книжки увійшли вибрані твори талановитого українського поета Олесандра Олеся (1878-1944). Вірші, поеми, казки цього яскравого самобутнього лірика допоможуть читачам різного віку глибше збагнути тривожну душу, великий патріотизм і справжнє художнє бачення світу й природи недооціненного раніше поета.
Веселий водограй. Збірка віршів, оповідань, казок. Для дошкльного та молодшого шкільного віку. - Х.: "ТОВ "Сінтекс, ЛТД", 2007. - 64 с.: іл./Files/images/nov_nadhodjennya/Веселий.jpg Найцікавіший відпочинок, напевно, біля озера чи біля ріки. Ну, хто не любить купання, риболовлі, катання на човні? А ще можна спостерігати за мешканцями водяного царства та за птахами й тваринами, яких так багато біля водоймищ.
Воду недаремно називають цілющою, живою, життєдайною. Тож запрошуємо, друзі, до веселого водограю.
Нестайко В.З.
Казкові пригоди і таємниці: Повісті-казки: Для мол. шкільного віку. - 3-тє вид. - К.: Веселка, Тернопіль: Навучальна книга - Богдан, 2008. - 447 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/казкови пригоди.jpg Карколомні пригоди й чарівні перетворення, загадкові зникнення й несподівані з’яви, сміх, веселощі, сльози, розпач - усе це химерно переплелося в іскрометних і вигадливих повістях-казках Всеволода Нестайка.
Яновський Людвіг
Харківський університет на початку свого існування (1805-1820). - Х.: Майдан, 2004. - 508 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/на схид.jpg Перший випуск серії "На схід від Польщі" включає в себе монографію польського історика Людвіка Яновського, присвячену першим рокам діяльності Харківського університету в 1805-1820 рр. ЇЇ перше видання побачило світ у Кракові поьською мовою в 1911 р. Нинішнє видання є репринтом оригіналу разом із першим його перекладом українською мовою. Л.яновський зображує історію створення Харківського університету на широкому тлі суспільних, національних і культурних відносин на Слобідській Україні. Видання розраховане на істориків та всіх, хто цікавиться минулим Харківського університету на Слобожанщині.
Ларрі Ян.
Незвичайні пригоди Карика і ВАлі: повість. - К.: Махаон-Україна, 2010. - 320 с.: іл. - (Серія "Весела компанія")
/Files/images/nov_nadhodjennya/незвичайни.jpg Головні герої - брат і сестра Карик І Валя, знаходять у лабораторії професора Івана Гермогеновича порошок, з’їдають його і стають малесенькими людьми,для яких комахи - це надзвичайно великі істоти. Утрьох із професором вони якийсь час перебувають у полі, в лісі та на річці серед бабок, метеликів, жуків, павуків та інших комах.
Росла собі ялиночка. Популярні вірші й пісеньки для дітей. - А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2006/Files/images/nov_nadhodjennya/росла.jpg "Росла собі ялиночка" - маленька часточка подарункової книги "Улюблені вірші" - однієї з найкращих книжок видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА". "Улюблені вірші" постійно доповнюються новими малюнками й віршами - талановитими взірцями класичної та сучасної української поезії, а також перекладами популярних віршів зарубіжної класики.
Трікі-трілі, трілі-тон: Лічилки, скоромовки. - Х.: Белкар-книга, 2007. - 64 с.: іл. - (Веселка)/Files/images/nov_nadhodjennya/трыки.jpg Учитися у народу, запозичувати його досвід і знання - мета сучасної школи та суспільства. Саме тому у серію "Веселка" ввійшла збірка скарбів народної мудрості: українські народні та авторські скоромовки й лічилки. Їх зміст у дотепній формі розповість дітям про життя тварин, звичаї, взаємини людей, явища природи тощо.
Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
Хрестоматія для дошкільнят. 5-7 років. Посібник для батьків та вихователів дитячих садків. - К: Школа, 2005. - 540 с.: іл./Files/images/nov_nadhodjennya/хрестоматия для.jpg Це видання є до певної міри універсальним, бо може бути з успіхом використане як у родинному колі, так і у дитячих садках (відповідно до державних і альтернативних програм дошкільного виховання) під час спільних занять дво, семирічної дитини з дорослим, який хоче прилучити малюка до найціннішого духовного скарбу людства - книжки.
Українські народні казки. - ТОВ "Синтекс, ЛТД", 2000/Files/images/nov_nadhodjennya/украински народни.jpg Для позакласного читання для молодшого шкільного віку.
Найцікавіші українські казки: Збірка. - Харків: Промінь, 2009. - 128с.: іл./Files/images/nov_nadhodjennya/найцыкавышы.jpg До збірки увійшли популярні, найвідоміші казки для малят. Діти пізнають країну фантазії, познайомляться з дивовижними героями народних українських казок.
Дяченки Марія і Сергій
Габріель і сталевий Лісоруб. - Вінниця, ПП "Видавництво "Теза"; "Соняшник", 2005. - 96 с.: іл. - (Передплатна "Пригодницька бібліотека").
/Files/images/nov_nadhodjennya/габриэль.jpg Колись давно, в дитинстві, Габрель вчинив дурницю. Лише одну, але непоправну. І його плем’я на величезному кораблеві зі сріблястими вітрилами полетіло шукати інших світів. Габріель мешкає в гущавині лісу. Він грає на арфі, флейті і сопілці, читає кам’яні книжки і п’є чай з духмяних трав. Білки стрибають Гаьріелеві на плечі, і той катає на собі десять білок нараз. Він товаришує з лисицею іграє з ведмедиком у горішки.
А ще - чекає на своїх батьків. Цей маленький кентавр, який може врятувати ціле місто людей.
Нестайко В.З.
Дивовижні пригоди в лісовій: Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний Вовк. - Х.: ВД "ШКОЛА", 2011. - 128 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/дивовижни.jpg Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою навчання.
Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
Нечуй-Левицький і.
Запорожці: - К.: Школа, 2007. - 124 с.: іл. - (Хрестоматія школяра).
/Files/images/nov_nadhodjennya/запорожци.jpg До видання увійшли вибрані твори українського письменника І.С. Нечуя-Левицького (1838-1918) - казка "Запорожці", переклади казок М.Салтикова-Щедріна "Повість про те, як мужик харчував двох генералів" і "Дикий пан", легенда "Скривджені й нескривджені".
Добір поданих текстів обумовлений шкільною програмою з української літератури.
Розраховане на школярів, вчителів, усіх, хто цікавиться творчістю І.Нечуя-Левицького.
Ластівки: Казки, оповідання, скоромовки. - Харків: Ранок-НТ, 2008. - 320 с./Files/images/nov_nadhodjennya/казки.jpg До цієї чудово проілюстрованої книжки увійшли найкращі вірші та оповідання видатних українських письменників, народні пісеньки, скоромовки, лічилки, казки.
Книга сподобається і стане у великій пригоді і школярам, і їхнім батькам під час спільних занять з дітьми.
Волков О.М.
Семеро підземних: Повість-казка. - К.: Школа, 2002.- 205 с.: іл.- (Золота б-ка)
/Files/images/nov_nadhodjennya/семеро.jpg У повісті відомого російського письменника Олександра Волкова "Семеро підземних королів" ти, любий читачу, знайдеш продовження незвичайних пригод дівчинки Еллі та її друзів, розпочатих ще у книжці "Чарівник Смарагдового міста".
Разом із її героями, що тобі, сподіваємось, уже припали до душі, а також із новими незнайомцями ти потрапиш до Підземної країни, поринеш у дивовижний світ казки, в якому добро неодмінно перемагає зло, а друзі ніколи не полишають одне одного в біді!
Казкові перлинки: казки. - Х.: Белкар-книга, 2012.- 64 с.: іл. - (Веселка)/Files/images/nov_nadhodjennya/казкови.jpg До збірки увійшли відомі українські та зарубіжні народні казки. Вони вчать дітей мудрості, виховують почуття гумору та розвивають творчу уяву юних читачів.
Для молодшого шкільного віку.
Хрестоматія дитячої книжки. - К.: Махаон-Україна, 2006. - 256 с.: іл. - (Батьки читають дітям)/Files/images/nov_nadhodjennya/хрестоматия.jpg До хрестоматії увійшли твори, рекомендовані для читання дошкільнятам: народні прислів я, загадки, казки та твори українських та зарубіжних авторів.
Українські казки: збірка - Харків: Промінь, 2008. - 64 с.: іл./Files/images/nov_nadhodjennya/украънськы.jpg Українські казки - скарбниця народної мудрості. Вони свідчать про гострий розум народу, про його кмітливість, почуття гумору, любов до рідної країни.
Із яскравими малюнками знайомство з українським фольклоролм стане приємним, пізнавальним та захоплюючим.
Книжка для дітей молодшого шкільного віку.
Школа ввічливості: вірші, оповідання, казки. - Х.: ТОВ "Сінтекс, ЛТД", 2012. - 64 с.: іл./Files/images/nov_nadhodjennya/школа вв.jpg До книжки ввійшли вірші, оповідання і казки для дітей дошкіьного та молодшого шкільного віку. ці твори у цікавій і зрозумілій формі розповідають про "чарівні слова", вчать доброті, ввічливості, шанобливому ставленню до людей та природи.
Скарбниця казок світу: Збірка. - Харків: Промінь, 2004. - 64 с.: іл. /Files/images/nov_nadhodjennya/скарбничка.jpg До збірки увійшли казки з невичерпної скарбниці казок народів світу. Вони чарують маленького і дорослого читача своєю розмаїтістю, неповторною вигадливістю сюжетів. Казки вчать любити людину і тваринний світ, бути лагідним і добрим, щедрим душею.
Адресується дітям молодшого шкільного віку.
Улюблені мультики малюкам.
- Видавничо-книготорговий центр "Кредо", 2008
/Files/images/nov_nadhodjennya/улюблени.jpg Крихітка Єнот
Пісенька Мишенятка
Тошка
Заповітна мрія
Бегемотик Бубі-Бу
Мій друг - парасолька
Як стати дорослим?
Мавпочка Маринка
І так зійде!
Поросятко Чушка
Дружба сильніша за злочин


Принц і Бідняк. - ТОв "Егамонт Україна", 2012 /Files/images/nov_nadhodjennya/принц.jpgУ цій книжечці надрукована повчальна повість Марка Твена "Принц та бідняк" у переказі Уолта Діснея. Він замінив головних героїв. Замість людей в Старій Англії живуть ріні звірі - добрі йі злі, чесні й підступні. Але все, про що йдеться у книжці, взято з реального життя. Не має значення, принц ти чи бідняк - якщо вмієш берегти гідність, доля обов язково тобі посміхнеться!
Пригоди Сирника.
Серія "книжки для читання читання". Видання для дитячого читання, читання та розвитку. - ТОВ "Егмонт Україна", 2013
/Files/images/nov_nadhodjennya/пригоди.jpg Саллі поїхала з міста на кілька днів, і Блискавка МакКвін пообіцяв їй прглянути за Сирником. Але у буксирника були інші плани. Він запросив Блискавку до кар єру, щоб поганяти по гравію. Той довго вагався, але врешті не зміг відмовитись від запрошення, і друзі влаштували шалені перегони. Та веселощі мало не призвели до неприємностей, але врешті навчили Сирника й Блискавку, що навіть розважаючись, слід бути обережними...
Пітер Пен.
Серія "Книжки для дитячого читання". видання для дитячого читання, навчання та розвитку", 2013
/Files/images/nov_nadhodjennya/питер.jpg Він схопив фею Дінь-Дінь і обережненько потрусив нею. На Венді, Джона і Майкла посипався магічний пил. Нарешті всі могли вирушати!
- Ми летимо! - захоплено кричали вони один поперед одним, летячи над дахами лондонських будинків.
Мулан. Серія "Книжки для дитячого читання". Видання для дитячого читання, навчання та розвитку, 2013 /Files/images/nov_nadhodjennya/мулан.jpg Ця історія відбувається на просторах стародавнього Китаю. Хоробра красуня Мулан потайки вирушає на війну замість свого старенького хворого батька. Але її вчинок незаконний - адже жінкам категорично заборонялося вступати у військо. Тому Мулан перевдягається в юнака. Дівчина переживає безліч пригод, рятує китайського імператора від лютих Гунів, знаходить вірних друзів та справжнє кохання. Читай про пригоди Мулан на сторінках цієї яскравої книжки.
Літачки.
Серія "Книжки для дитячого читання". Видання для дитячого читання, навчання та розвитку., 2013
/Files/images/nov_nadhodjennya/лытачки.jpg Пилюк - літак-кукурудзяк із маленького містечка, який мріє мчати наввипередки на аероперегонах. Але він не створений для гонок - до того ж, ще й боїться висоти. Тож він звертається до військового літака Капітана, котрий навчає його, як обійти Громила - досвідченого переможця гонок. Пилюку знадобиться вся його мужність, щоб пройти останнє випробування: піднятись так високо, як він ніколи і не мріяв, - відкрити для себе неймовірний світ запаморочливого польоту.
Ліло І Стіч. Серія "Книжки для дитячого читання" Видання для дитячого читання, навчання та ровитку. - ТОВ "Егмонт Україна", 2013/Files/images/nov_nadhodjennya/лыло.jpg Стіч ішов до лісу, тримаючи в лапках книжку Ліло. він почував себе так само, як Гидке Каченя - покинутим і зовсім самотнім.
- Я нікому не потрібен! - закричав він на весь голос.
Красуня і Чудовисько.
Серія "Книжки для дитячого читання" Видання для дитячого читання, навчання та розвитку. - ТОВ "Егамонт УКраїна"
/Files/images/nov_nadhodjennya/красуня.jpg Бель миттю кинулася до ЧУдовиська й обхопила його масивну голову своїми руками. "Ні, тільки не помирай! Адже я покохала тебе!" - мовила вона На очах Бель виступали сльози, і вона поцілувала Чудовисько.
Відважна. - ТОВ "Егамонт", 2012/Files/images/nov_nadhodjennya/видважна.jpg У прекрасному і таємничому шотландському нагір ї живе волелюбна принцеса Меріда. Вона любить їздити верхи, стріляти із лука й терпіти не може відвідувати бали. Сповнена рішучості самій будувати своє життя, дівчина не підкорюється непорушним багатовіковим звичаям, чим викликає гнів та осуд матері. У відчаї Меріда звертається до відьми. Та чи допоможуть чари рішучій дівчині?
За колючим дротом. - Черкаси: "Вертикаль", видавець ПП Кандич С.Г., 2008. - 104 с./Files/images/nov_nadhodjennya/за колючим.jpg У збірнику висвітлюється одна із найтрагічніших сторінок в історії Тарасової гори - період фашистської окупації. В ньому подано спогади колишніх в язнів трудового табору, організованого фашистами в музеї Кобзаря у Каневі, а також матеріали про зустріч з колишніми ув язненими через півстоліття у музеї Тараса Шевченка.
Харківсський університет і українська культура (до 210-річчя від часу заснування ХНУ імені В.Н.Каразіна): монографія/; передм. В.С.Бакірова; за ред. Ю.М. Безхутрого. - Х.: ХНУ імені В.Н.Каразіна, 2015. - 296 с./Files/images/nov_nadhodjennya/Харківський.jpg Колективна студія присвячена дослідженню впливу Хаорківського університету на розвиток української культури в ХІХ - на початку ХХІ ст. Автори приділяють увагу питанням зародження українського національного відродження на Слобожанщині, формуванню наукового українознавства, особливостям культурно-освітньої діяльності викладачів та випускників університету впродовж його понад 200-літньої історії.
Книга може бути корисною не тільки для науковців, викладачів і студентів, а й для всіх, хто цікавиться проблемами історії Харкова, Слобожанщини та України.
Харківський національний економічний університет: Досвід перетворень, 2000- 2010 роки / під заг.ред. В.С.Пономаренка. - Х: Видавничий дім "ІНЖЕК", 2010. - 424 с. Укр.мова/Files/images/nov_nadhodjennya/Нацыональний.jpg У монографії розглянуто досвід перетворень, здійснених у Харківському національному економічному університеті протягом 2000-2010 років. Визначаються концептуальні засади розвитку одного з провідних вищих навчальних закладів України в умовах викликів сучасної економіки та основні напрями їхньої реалізації.
Аналізуються шляхи реформування провідних напрямів діяльності університету: інтеграція науки та освіти, створення системи соціального партнерства, адаптація положень Болонського процесу, входження до європейського наукового та освітнього просторів, інформатизація, запровадження компетентнісного підходу та діяльнісного принципу в навчанні, виховання лідерських якостей та інноваційно спрямованої поведінки у студентів тощо.
Видання розраховане на педагогів, науковців, студентів, усіх, хто цікавиться проблемами реформування вищої освіти України.
Носов М.М.
Незнайко в Сонячному місті: Роман-казка у двох частинах / пер. з рос. Ф.Ю Маківчука; Іл. Т.Л.Куденко. - К.: Школа, 2003. - 336 с.: іл. (Золота б-ка).
/Files/images/nov_nadhodjennya/Незнайко.jpg "Незнайко в сонячному місті" - друга книжка ідомого російського письменника Миколи Носова (1908-1976) про кумедного малюка-коротунчика Незнайка та його друзів. Цього разу вони здійснили незабутню мандрівку до великого Сонячного міста.
Веселі, захопливі пригоди дивовижних героїв роману-казки неодмінно припадуть і юним читачам, і їхнім батькам.
Вітчер М. Ніна і Таємне око Атлантиди: Книжка четверта: Роман. - М.: Махаон-Україна, 2008. - 480 с.
/Files/images/nov_nadhodjennya/Таэмне.jpg Четверта книжка серії про дівчинку планети Шостого Місяця присвячена пошукам останньої Таємниці - Таємниці Води. Спочатку здається, що всі небезпеки вже позаду: зловісні ЛСЛ та Каркон мертві, і ніхто більше не загрожує Ніні та її друзям. Та ... злочинець не тільки залишився живий, а й намовив проти дітей міську владу та жителів міста. До того ж вияснилось, що улюблений учитель дівчинки Хосе зрадив її і перейшов на бік Каркона. Яких тільки пригод не доводиться пережити Ніні та її відважній четвірці! Як виявилося, Таємниця Води схована на легендарному континенті Атлантиді, і друзям знову доводиться вирушати в подорож - із Тихого океану до Атлантичного, де вони потрапляють в зачарований кораловий лабіринт. А тут їх очікує... Одне слово, пригоди тривають...
Вітчер М. Ніна і закляття Пернатого Змія: Книга третя: Роман. - К.: Махаон-Україна, 2008. - 480 с./Files/images/nov_nadhodjennya/закляття.jpg У третій книжці Ніна та її друзі і далі змагаються зі злим магом Карконом та його посіпаками. Цього разу на пошуки Третьої таємниці діти вирушають до Мексики, де доведеться боротися з мером Венеції ЛСЛ, який також виявляється Чорним Магом і прибирає вигляд Пернатого Змія. Основна дія відбувається в Мексиці на руїнах пірамід майя. Вся сила і чорна магія обрушуються на Ніну. Допомагає їй давній бог майя Юм-Ка. Але Пернатий Змій встигає наслати на Ніну закляття.
Рутківський Володимир.
БУХТИК З ТИХОГО ЗАТОНУ. Казкова поість. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2012. - 240 с.: іл.
/Files/images/nov_nadhodjennya/Бухтик.jpg Сергійко з друзями, які відпочивають у лісовому санаторії, задумали для захворілої дівчинки Олі казку. Проте вони й не підозрюють, що вигадані ними водяники, лісовики й русалки живуть насправді...
Захоплиав казкова поість лауреата Шевченківської премії Володимира Рутківськог про зворушливу дружбу школярів Сергійка й Олі з дивовижним підводним створінням Бухтиком. Цей незвичайний герой, блискуче вигаданий Володимиром Рутківським і чудово зображений Ростиславом Попським, просто приречений на читацьку любов і успіх.
Казкова повість для школярів молодшого віку.
"Тільки тут я відчував себе людиною...". історичні та освітні матеріали до документального фільму "З Галичини до Ааргау". - К.: Український центр вивчення історії Голокосту, 2014. - 92 с./Files/images/nov_nadhodjennya/голокост.jpg Історичні та методичні матеріали є, певною мірою, змістованим та інформаційним доповненням до документального фільму Сюзанни та Петера Шайнерів "З Галичини до Ааргау". Доля європейця єврейського походження у ХХ столітті. Основна частина фільму була знята у 2007 році, а через шість років, у 2013р. фільм був завершений. Це історія єврея зі Східної Галичини, з міста Великі Мости Ісаака Штейгера, який врятувався від нацистського геноциду на теренах України. Під ім ям Єжи Чарнецькі, після багатьох випробувань, йому вдалося пережити Голокост та опинитися у Швейцарії, у кантоні Ааргоу, де він провів більшу частину свого життя. Матеріали присвячені історії євреїв Західної України, українсько-єврейським взаєминам в цьому регіоні напередодні та в добу Голокосту, історії єврейської громади Великих Мостів. Також рекомендації для викладачів, як використовувати цей фільм в якості освітнього відеоресурсу, додатки, списки літератури.
Шевченко Т.Г.
Пророк. Поеми. Поезії. (Текст) - 2-ге вид., стер. _ Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2014. - 416 с.: іл. - (Серія "Шедеври на всі часи")
/Files/images/nov_nadhodjennya/2014_rk/2015/шев.jpg
Легенди про короля Артура (За книгою Т.Мелорі "Смерть Артура") / Літ. переказ А.А.Клімова. - Х.: Видавництво "Ранок", 2012. - 96 с.: іл. /Files/images/nov_nadhodjennya/2014_rk/2015/легенди.jpg Сучасний літературний переказ епосу Т.Мелорі (ХVст.), зроблений чудовим письменником А.А.Клімовим. Прекрасні ілюстрації подвигів легендарного короля Артура, виконані в неоромантичному стилі відомими художницями - Л.Кириленко і О.Зеркалій, відведуть вас від реальності в загадковий і прекрасний світ середньовічних легенд.
Савка М. Пора плодів і квітів. Книга зібраних віршів.- Львів: Видавництво Старого Лева, 2013. /Files/images/nov_nadhodjennya/2014_rk/2015/пора.jpg Книга зібраних віршів "Пора плодів і квітів" увібрала практично весь поетичний доробок Мар яни Савки - від першої збірки "Оголені русла" і до найновіших віршів, які не виходили окремими виданнями. Це творчий шлях довжиною майже у двадцять років.
Шкляр В. Маруся: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля",2014. - 320 с. /Files/images/nov_nadhodjennya/2014_rk/2015/Маруся.jpg Тендітна золотоволоса дівчина народилася на щастя. Але бурхливий 1919 рік - один із найдраматичніших в історії України - покликав її до боротьби за волю Вітчизни. Після загибелі братів, повстанських отаманів, шістнадцятирічна гімназистка Саша Соколовська стає на чолі тисячного війська. Відтепер вона - отаман Маруся. На шлику її козацької шапки напис "Смерть ворогам України!". Та навіть у вирі кривавих подій доля дарує їй щире кохання і шанс зберегти життя...
СЮел Анна Чорний красень. - Львів: Свічадо, 2010. - 216 с. /Files/images/nov_nadhodjennya/2014_rk/2015/Чорний.jpg Ця книжка - історія коня, розказана від першої особи, - є однією з найкращих повістей про тварин. Підслухала її і переклала з конячої мови на людську англійка Анна Сюел, аби звернути увагу власників коней на жахливе ставлення в ті часи - коли ще не було машин - до цих прегарних тварин, які тяжко і віддано працювали на людину, віддаючи усі свої кінські сили. Вона також хотіла допомогти людям відчути, скільки болю у кожній одиниці кінської сили. Проте книжка ця не лише про почуття коней, вона найбільшою мірою - по людей, їхні характери, пристрасті, помилки, від яких залежить життя інших.
Авторці так добре вдалося все це передати, що "Чорний красень" здобув собі справді світову славу та був 12 разів екранізований.
Для дітей, молоді та родинного читання.
Чередниченко Д. Чого Волошка запишалая: повість. - К.: Грані-Т, 2012. - 60 с., іл. (Серія Сучасна дитяча проза). /Files/images/nov_nadhodjennya/2014_rk/2015/чого.jpg Гадаєте, найцікавіше, що є у квартирі кожної української родини - це комп'ютер і телевізор? А от і ні! Адже все залежить від того, хто фантазує. Наприклад, непосидюча киця Волошка, якій цікаво все,що стоїть, лежить чи відбувається. То Волошка хоче літати, то разом із родиною сидіти за столом, то дістати неба. Киця любить усе помацати, понюхати, полежати на чамусь. Без неї у квартирі нічого не відбувається!
Отак звичайна київська квартира, в якій мешкає творча родина - Дмитро Чередниченко, Галина Кирпа, Олянка, киця Волошка і киця Біленька - опинається в епіцентрі пригод. Бо вдома - найсмачніше, найтеплаше, найзручніше і найцікавіше! Особливо на книжних полицях!
Сонячні дні домовичка Мелетія: картини Степана Вербещука, казки Івана Андрусяка: казкокартини. - К.: Час майстрів, 2014. - 36 с.: іл. - (Серія "Вчимося відчувати. Дитяча картинна галерея"). /Files/images/nov_nadhodjennya/2014_rk/2015/сонячни.jpg Ця книга зібрана зі справжніх картин, написаних визнаним художником у пориві натхнення, і справжніх казкок, які письменник створив за мотивами цих картин. Вона несе в собі справжні почуття, емоції, випромінює живу енергію майстра.
Нестайко В.З. Одиниця з обманом: Повісті й оповідання. - Х.: ВД "ШКОЛА", 2013. - 320 с. /Files/images/nov_nadhodjennya/2014_rk/2015/одиниця.jpg Видавничий дім "ШКОЛА" пропонує юним читачам збірку улюбених "шкільних" повістей "живого класика" української дитячої літератури - Всеволода Нестайка.
У виданні, за згодою автора, було зроблено деякі реакційні зміни, зокрема замінено деякі фрагменти, пов'язані з певними історичними моментами, які були незрозумілі або нецікаві сучасному юному читачеві.
Для дітей молодшого та середнього віку.
Ландесбергіс В.В. Любов до коня Домініканіса: повість. - К.: Грані-Т, 2011. - 104 с., іл. /Files/images/nov_nadhodjennya/2014_rk/2015/любов.jpg Колись Домініканіс був безтурботним диким конем. Він гасав лугами й полями та грався в піжмурки зі знайомими жабками. Направду, він тоді був не дуже вихованим, бо навіть не знав, як потрібно поводится з гарними панночками - квітками. Навіть не замислювався, що краса існує для того, аби нею милуватися, складати для неї вірші й відчувати від цього велику радість. І лише кохання до синьоокої волошки та мандрівка до Африки змінили коня Домінканіса та його світ.
Читайте повість відомого длитовського письменника Вітаутаса В. Ладсбергіса "Любов коня Доміканіса" в перекладі українською Дмитра Чередниченка та ілюструванні Надії Дойчевої-Буг.
Єршов П.П. Горбоконик. - Х.: Видавництво "Ранок", 2013. - 64 с. /Files/images/nov_nadhodjennya/2014_rk/2015/горбоконик.jpg "Горбоконик" - відома книжка Петра Павловича Єршова, написана понад 170 років тому, входить до золотого фонду дитячої літератури.
Ця жартівлива та весела казка, як і раніше, залишається однією з найулюбленіших чарівних казок, яка незмінно продовжує тішити вдячних читачів.
Класичний переклад відомого українського поета Максима Рильського.

Торрі М. Випадок із страхотливим тиранозавром. - Харків: Фактор, 2012. - 96 с.: іл. (Снрія "Дойл і Фоссі, наукові детективи"), /Files/images/nov_nadhodjennya/2014_rk/2015/Випадок.jpg Вони ведуть разом справи.
Дойлу і Фоссі, найрозумнішим і найкмітливішим детективам у п'ятому класі , до снаги будь-який, навітьнайважчий випадок.
Ви ризикуєте програти конкурс юних палеонтологів через те, що ваш ворог знайшов цілий скелет тиранозавра у натуральну величину? З вами розмовляє духовка? Ваша єдина надія - Дойл і Фоссі!
У цій книзі вашій увазі пропонуються кілька таємниць для розслідування, а також цікаві ігри та експеременти для справжніх учених, які ви можете спробувати провести самі. Відкрийте баночки для зберігання зразків та проб, вивчіть азбуку Морзе - і ви готові!
Видимо-невидимо. Українські народні казки, вірші, скоромовки, загадки, прислів я. - Харків: Торнадо, 2003. - 256 с. : іл. /Files/images/nov_nadhodjennya/2014_rk/2015/Видимо.jpg До хрестоматії увійшли казки, вірші, скоромовки, загадки та прислів я. Цей цікавий пізнавальний матеріал сприятиме формуванню у дитини творчої уяви, розширенню світогляду, вихованню кмітливості, любові до навколишнього світу, розвиткові навичок усного і писемного мовлення.
Для дітей молодшого і шкільного віку.
Кiлькiсть переглядiв: 654