Повернутися до звичайного режиму

НАША ВІЗИТКА

...

Педагогіка - це майстерня,

а психологія - інструмент,

яким там працюють

А.Макаренко

/Files/photogallery/Батукова Л.А.психолог.JPG

Батукова Людмила Анатоліївна

Практичний психолог

Освіта – Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, відділення психології. Спеціальність за дипломом - психолог, викладач. Стаж роботи за фахом - 30 років. Кваліфікаційна категорія - “ Спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання - "Практичний психолог - методист".

ІНДИВІДУАЛЬНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ:

Середа 13.00-15.00 Індивідуальне консультування батьків, учнів та вчителів

Четвер 13.00-15.00 Індивідуальне консультування батьків, учнів та вчителів

Майстер-клас для практичних психологів ЗЗСО Шевченківського району

"Психологічний супровід допрофільного і профільного навчання старшокласників. Профорієнтаційна діяльність у закладі освіти"

/Files/photogallery/1.jpg/Files/photogallery/2.jpg

/Files/photogallery/3.jpg/Files/photogallery/4.jpg

Семінар-практикум для педагогів-організаторів та лідерів учнівського самоврядування ЗЗСО Шевченківського району

/Files/images/Семінар_14.03.jpg

/Files/images/Петракова.jpg

Майстер-клас для практичних психологів ЗЗСО Шевченківського району

/Files/images/фото Батукова 001.jpg

/Files/images/IMG_0251.jpg


/Files/images/IMG_0255.jpg

Батукова Л.А. проводить майстер-клас для практичних психологів закладів загальної середньої освіти Управління освіти Шевченківського району м. Харкова на базі Харківської гімназії № 6 "Маріїнська гімназія" за темою: "Психологічні та соціальні чинники особистісної зрілості випускника школи"

Наші досягнення

НАГОРОДЖЕННЯ

/Files/images/2324/IMG-2cda330d4ebe782719a7222d067edf89-V.jpg

Практичного психолога Батукову Л.А нагороджено
Подякою Харківського міського голови -
за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у навчання і виховання учнів

/Files/images/2016-2017_nr/Ф. Батукова.jpg

Практичний психолог гімназії Батукова Л.А. за сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти нагороджена Почесною грамотою Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради

Психологічна підтримка молодих спеціалістів

/Files/images/2017-2018/Даша.jpg

Практичний психолог гімназії Батукова Л.А. надає психологічну підтримку Звягіної Д.М. - молодого спеціаліста - вчителя математики

/Files/images/2017-2018/Мандрікова.jpg

Практичний психолог гімназії Батукова Л.А. здійснює психологічну просвіту Мандрікової М.О. – молодого спеціаліста - вчителя інформатики та класного керівника 5-В класу «Психологічні особливості адаптації п’ятикласників»

/Files/images/2017-2018/11.10.jpg

Практичний психолог гімназії Батукова Л.А. надає психологічну підтримку молодому спеціалісту гімназії, вчителю початкових класів Єфімовій В.Г.

/Files/images/PC123753.JPG

Практичний психолог гімназії здійснює психологічну просвіту молодого спеціаліста - вчителя початкових класів Овчар Н.В.

/Files/images/PC123759.JPG

Практичний психолог гімназії надає психологічну підтримку молодому спеціалісту - вчителю початкових класів Свістєльніковій Г.О.

Науково-практичний семінар практичних психологів та соціальних педагогів Шевченківського та Індустріального районів.

/Files/images/2017-2018/10.10.jpg


Практичний психолог та соціальний педагог гімназії взяли участь у науково-практичному семінарі співробітників психологічної служби Шевченківського та Індустріального районів "Психологічний супровід інклюзивної освіти"

Методичний міст між вчителями ХГ № 6 "МГ" та ХЗОШ № 159

/Files/images/PB283687.JPG

На базі гімназії відбувся методичний міст між вчителями початкових класів ХГ № 6 "МГ" та ХЗОШ № 159 за темою: "Розвиток та підтримка системи роботи з обдарованими школярами у початкових класах", на якому практичний психолог гімназії виступила з доповіддю "Психологічний супровід обдарованих учнів в ХГ № 6 "МГ"

Районний навчально-практичний семінар для практичних психологів ЗНЗ Шевченківського району

/Files/images/IMG_20161025_104602.jpg

/Files/images/IMG_20161025_104345.jpg

Практичний психолог гімназії провела навчально-практичний семінар для практичних психологів ЗНЗ Шевченківського району за темою: "Створення осередків медіації у ЗНЗ. Шкільна служба порозуміння". У ході семінару Батукова Л.А. презентувала виставку методичної літератури за даною темою та провела тренінгове заняття з авторської програми корекційно-розвивальних занять "Формування навичок спілкування та врегулювання конфліктів"

Районна конференція практичних психологів та соціальних педагогів ЗНЗ

/Files/images/IMG_20160524_104644.jpg

Практичний психолог гімназії виступила на районній конференції практичних психологів та соціальних педагогів ЗНЗ та була нагороджена грамотою методичного центру Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради Харківської області з нагоди 25-річчя психологічної служби.

Всеукраїнський день психолога

Практичний психолог гімназії була учасником VІ Психологічних читань для практичних психологів системи освіти, присвячених до Всеукраїнського дня психолога на базі КВНЗ "ХАНО".

На форумі розглядались актуальні проблеми психологічного супроводу освіти у зв'язку з 25-річчям створення психологічної служби Харківщини.

Підготовка учасника МАН

У 2022-2023 навчальному році практичний психолог підготувала ученицю 10-А класу Линник Ольгу для участі в конкурсі МАН (секція психологія), яка посіла ІІ місце на обласному етапі. Вітаємо!

У 2020-2021 навчальному році практичний психолог підготувала ученицю 10-Б класу Коровкіну Ксенію для участі в конкурсі МАН (секція психологія), яка посіла І місце на районному етапі. Вітаємо!

У 2019-2020 навчальному році практичний психолог підготувала ученицю 10-Б класу Шаблико Катерину для участі в конкурсі робіт МАН (секція психологія), яка посіла ІІІ місце на районному етапі. Вітаємо!

У 2018-2019 навчальному році практичний психолог підготувала ученицю 11-А класу Бондаренко Дарію для участі в конкурсі робіт МАН (секція психологія), яка посіла І місце на районному етапі та ІІІ місце на обласному етапі. Вітаємо!

У 2014-2015 навчальному році практичний психолог підготувала ученицю 10-А класу Коломенцеву Марію для участі в конкурсі експериментально-дослідницьких робіт МАН (секція психологія), яка посіла ІУ місце на районному етапі. Вітаємо!

У 2013-2014 навчальному році практичний психолог підготувала ученицю 10-А класу Буркуш Вероніку для участі в конкурсі експериментально-дослідницьких робіт МАН (секція психологія), яка посіла ІІІ місце на районному етапі. Вітаємо!

У 2012-2013 навчальному році практичний психолог підготувала ученицю 11-А класу Ісаєву Ярославу для участі в конкурсі експериментально-дослідницьких робіт МАН (секція психологія), яка посіла ІІІ місце на районному етапі. Вітаємо!

Підготовка учасників олімпіади з психології та педагогіки

У 2013- 2014 навчальному році практичний психолог підготувала команду з 7 учениць 10-11-х класів гімназії для участі в олімпіаді з психології та педагогіки. З них на районному етапі: Бібко Діана посіла І місце, Воздроганова Анна посіла ІІ місце, Богодущенко Поліна та Рижова Ольга посіли ІІІ місце. Вітаємо!

У 2012-2013 навчальному році практичний психолог підготувала команду з 7 учениць 10-х класів для участі в олімпіаді з психології та педагогіки. З них Бібко Діана та Маршак Олександра посіли ІІ місце, Сотнікова Аліса та Рижова Ольга посіли ІІІ місце на районному етапі. Вітаємо!

Підготовка матеріалів до педагогічного ярмарку ідей і технологій

У 2019-2020 н.р. практичний психолог гімназії підготувала роботу на районний Фестиваль "Калейдоскоп педагогічних знахідок" у номінації "Практична психологія та соціальна робота", яка отримала Диплом ІІ ступеня.

У 2018-2019 н.р. практичний психолог гімназії у складі команди презентувала свій досвід на обласній виставці "Освіта Харківщини ХХІ століття". Робота отримала Диплом І ступеня на обласному етапі. Вітаємо!

У 2015-2016 н.р. практичний психолог гімназії підготувала авторську програму Шкільної служби порозуміння "Формування навичок спілкування та врегулювання конфліктів". На районному етапі ярмарку педагогічних ідей і технологій ця програма отримала Диплом І ступеня.

У 2014-2015 навчальному році практичний психолог сумісно з соціальним педагогом гімназії підготували розробку просвітницької корекційно-розвивальної "години психолога" за темою: "Я - член родини, громадянин нашої країни, громадянин планети Земля". Практичний психолог підготувала розробку корекційно-розвивальної "години психолога" - ситуативну рольову гру "Інтерв’ю". Ці розробки війшли до складу збірки "годин психолога" "Я - частинка нашої країни", підготованої практичними психологами та соціальними педагогами Дзержинського району. На районному етапі ярмарку педагогічних ідей і технологій ця збірка отримала Диплом І ступеня і була рекомендована для участі на обласному етапі.

У 2013-2014 навчальному році практичний психолог сумісно з соціальним педагогом гімназії підготували розробку просвітницької корекційно-розвивальної години за темою: "КОНФЛІКТИ. Поняття "конфлікт". Типи Конфліктів. Зародження конфліктів та шляхи їх подолання" для участі на районному етапі ярмарки педагогічних ідей і технологій. Ця розробка війшла до складу збірки "Школа класного керівника. Психологія виховання", підготованої практичними психолагами та соціальним педагогом Дзержинського району. На обласному етапі ярмарку педагогічних ідей і технологій ця збірка отримала Диплом ІІІ ступеня.

У 2012-2013 навчальному році практичний психолог підготувала роботу за темою: "Психологічний практикум "Формування позитивного іміджу вчителя" для презентації на районному конкурсі ідей і технологій, яка отримала диплом І ступеня на районному етапі. Вітаємо!

У 2011-2012 навчальному році робота практичного психолога за темою: "Психологічний практикум "Формування позитивного іміджу вчителя" на обласному педагогічному ярмарку ідей і технологій отримала диплом ІІІ ступеня.

Участь практичного психолога у тематичних спецкурсах

У липні 2022 року практичний психолог пройшла навчання за програмою курсу "Організаційний компонент у роботі вчителя з надання психологічної підтримки учням в умовах воєнного часу" та отримала сертифікат освітнього центру "Генезум".

У серпні 2021 року практичний психолог в межах реалізації нового Державного стандарту базової середньої освіти пройшла навчання як тренер-педагог за програмою тематичного спецкурсу "Професійна діяльність учителя в інклюзивному освітньому середовищі" та отримала сертифікат.

У вересні 2020 року практичний психолог пройшла навчання у межах тематичного спецкурсу КВНЗ "ХАНО" "Критичне мислення" та отримала сертифікат.

У жовтні 2014 року практичний психолог пройшла навчання у межах тематичного спецкурсу "Організаційно-педагогічні умови впровадження інклюзивної освіти".

У листопаді 2011 року практичний психолог пройшла навчання у межах тематичного спецкурсу "Виявлення та попередження випадків насильства та жорстокого поводження з дітьми".

...

Кiлькiсть переглядiв: 962