ПЛАН РОБОТИ ЄВРОКЛУБУ "SCHOOL.EUROPE.WORLD" НА II СЕМЕСТР 2017-2018 Н.Р.

Місяць Заходи Примітки
Січень Збори активу шкільного євроклубу. Вивчення громадської думки, добирання ідей і пропозицій до плану роботи євроклубу на ІI семестр 2017-2018 н.р. Проведення віртуальної гри "Подорож Німеччиною",присвяченної року німецької мови
Лютий Участь у районному фестивалі шкільних Євроклубів «Сходинки до успіху» Проведення шкільної акції «Солодка Валентинка» Засідання Євроклубу на тему: «Ірландія- країна дивовижних пейзажів та легенд»
Березень Збори шкільного актив Євроклубу. Підготовка до Міжнародного Жіночого дня 8 Березня. Участь у Всеукраїнському конкурсі проектів найкреативніших Євроклубів України, яке організовує представництво ЄС в Україні.
Квітень Засідання Євроклубу на тему: «Заочна подорож до Болгарії». Підготовка тематичного стенду до Святкування Дня Землі. Проведення тематичних уроків-подорожей за темою: «Країни Європи.»
Травень Заходи присвячені до Дня Великої перемоги над фашистськими загарбниками. Підготовка до відкриття дитячого табору «Unity» Збори активу шкільного євроклубу «School.Europe.World» щодо підведення підсумків роботи організації на протязі 2017-2018 навчального року.

ПЛАН РОБОТИ

Євроклубу «School.Europe.World»

Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія»

на I семестр 2017-2018 н.р.

Місяць Заходи Примітки
Вересень Збори та формування активу шкільного Євроклубу. Ознайомлення з метою та завданнями Євроклубу на 2017-2018 навчальний рік. Оновлення сторінки на шкільному сайті. Засідання Євроклубу «Історія на сучасність Євросоюзу»
Жовтень Підготовка та проведення відкритого засідання шкільного Євроклубу до Дня Європейських мов. Підготовка до дня вчителя. Розробка плакатів та листівок. Збори активу шкільного євроклубу «School.Europe.World»
Листопад Проведення круглого столу : «Ми і Європа». Засідання Євроклубу «Міжнародний день толерантності». Проведення солодкого ярмарку. Відвідування дітей-сиріт з Комаровського дитячого будинку. Підготовка та проведення конкурсу «Маріїнка має талант»
Грудень Проведення тижня правового виховання. Це цікаво знати. Традиції святкування Нового року в країнах Європи. Заочна подорож «На Різдво до улюбленої європейської держави» Збори активу шкільного євроклубу «School.Europe.World»

Районний фестиваль Євроклубів

"Сходинки до успіху"

/Files/images/sveta_vroklub/20171212_150046.jpg

Кочолодзян Марія, активний член шкільного Євроклубу "School.Europe.World." презентувала роботу організації за I семестр 2017-2018 навчального року.

Відзначення Міжнародного дня толерантності

в гімназії

/Files/images/2017_gart/6_толерантність3.jpg

План євроклубу «School.Europe.World»

Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія»

на II семестр 2016-2017 н.р.

Місяць Заходи Примітки
Cічень Збори активу шкільного євроклубу. Вивчення громадської думки, добирання ідей і пропозицій до плану роботи євроклубу на ІI семестр 2016-2017 н.р. Учнівська вікторина «Чи знаю я Європу?»
Лютий Затвердження плану роботи євро клубу. «School.Europe.World» на II семестр 2016-2017 н.р. Шкільна акція «Солодка Валентинка» присвячена Дню Святого Валентина Тренінг для активу Євроклубу «Європейські цінності та українська молодь».
Березень Підготовка до міжнародного жіночого дня 8 Березня. Проведення заходів щодо Шевченківської декади. Формування інформаційного виставкового екскурсу «Країни – члени Євросоюзу. Актуальна інформація про ЄС.» Збори активу шкільного євроклубу «School.Europe.World»
Квітень Шкільна акція «Зелена весна» Конкурс плакатів «День сміху» Тематичні уроки-подорожі «Ми знаємо Європу!»
Травень Заходи присвячені до Дня Великої перемоги над фашистськими загарбниками. Підготовка до відкриття дитячого табору «Intercamp - 2017» Збори активу шкільного євроклубу «School.Europe.World» щодо підведення підсумків роботи організації на протязі 2016-2017 навчального року.

Виступ координатора шкільного Євроклубу ХГ № 6 "МГ" Карпенко Світлани Василівни на V форумі Харківських Євроклубів з темою: "Діяльність літнього мовного табору "Intercamp" в рамках роботи "School.Europe.World."

/Files/images/sveta_vroklub/DSCN1895.JPG

30 листопада відбувся V міський форум шкільних Євроклубів Харкова

/Files/images/sveta_vroklub/DSCN1909.JPG

5 жовтня на базі ХЗОШ № 70 відбувся форум-обговорення продуктивності ідеї та сучасні підходи до організації діяльності учнівського самоврядування в умовах інтеграції до європейського освітнього простору.

/Files/images/2016-2017_nr/vroklub_karpenko/DSCN1796.JPG

ПЛАН РОБОТИ

євроклубу «School.Europe.World»

Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія»

на I семестр 2016-2017 н.р.

Місяць Заходи Примітки
Вересень Збори активу шкільного євроклубу. Вивчення громадської думки, добирання ідей і пропозицій до плану роботи євроклубу на І семестр 2016-2017 н.р. Затвердження плану роботи. Проведення тренінгу «Музика, яку слухає молодь Європи» Оформлення куточка Євроклуба
Жовтень Підготовка та участь активу шкільного Євроклубу у всеукраїнському конкурсі – есе « Я - європеєць». Традиційна подорож членів євроклубу в ліцей Алан Кола м. Нєвєр (Франція) щодо обміну досвідом, ознайомлення із культурною спадщиною та традиціями Франції. Святкування «Hallowing» Участь членів Євроклуба у Великій Раді Старшокласників.
Листопад Традиційна презентація членами євроклубу матеріалів подорожі в ліцей Алан Кола м. Нєвєр (Франція) Бесіда « Ми маємо бути зрозумілими в Європі, а Європа - нам» Збори активу шкільного євроклубу «School.Europe.World»
Грудень Проведення тижня правового виховання. Декада попередження шкідливих звичок та профілактики СНІДу. Вікно в Європу . Європейські свята, традиції Проведення новорічних свят «Новий рік крокує по планеті» Збори активу шкільного євроклубу «School.Europe.World»

Діяльність Євроклубу (фотозвіт)

/Files/images/sveta_vroklub/DSCN0922.JPG