Інформація для батьків та учнів

Пам'ятка

із запобігання дитячого травматизму та охорони здоров’я

Знаю, пам’ятаю і зобов’язаний(на) виконувати такі правила безпеки:

1. Переходити дорогу необхідно у місцях, позначених знаком «Пішохідний перехід», на зелене світло світлофора, коли зупинилися всі транспортні засоби. Пам’ятайте, під час ожеледиці гальмівний шлях автомобіля збільшується.

2. Обходити трамвай на зупинці необхідно спереду, а авто, автобуси – позаду.

3. Правила протипожежної безпеки: щоб уникнути отримання травм, не потрібно підпалювати петарди, сірники, гратися з вибухонебезпечними предметами та речовинами.

4. Не використовувати відкритий вогонь для оздоблення новорічної ялинки.

5. Обережно користуватися електроприладами вдома, не залишати їх без нагляду ввімкнутими; не залишати без нагляду ввімкнені новорічні гірлянди.

6. Під час турпоходів, подорожей до лісу: розпалювати багаття тільки під наглядом дорослих, не вживати воду з природних джерел, не залишати сміття, не руйнувати пташині гнізда, бути обережним при зустрічі з дикими та свійськими тваринами.

7. Під час хуртовин, сильного вітру знаходитись у приміщенні.

8. НЕ відвідувати відкриті водойми без нагляду дорослих. Пам’ятайте: безпечним є лід, товщина якого не менше 15 см. Такий лід утворюється лише після тривалих морозів. Міцний лід має синюватий або зеленуватий відтінок. Лід білого або жовтого кольору менш міцний. Такий лід трапляється біля берега, заростей очерета та під снігом.

Дітям ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ самостійно без нагляду дорослих виходити на лід або кататися на ньому.

9. У разі знаходження маловідомих, вибухонебезпечних пристроїв (засоби, підозрілі предмети, що здатні за певних умов вибухати) ЗАБОРОНЕНО: наближатися до цих предметів; пересувати їх або брати до рук; розряджати, кидати, бити по них; розпалювати поряд багаття або кидати до нього предмети; приносити предмети додому, у табір, до школи. Необхідно негайно повідомити міліцію або дорослих про знахідку і не намагатися їх знешкоджувати самостійно!!!!

10. У разі загрози ураження стрілецькою зброєю, загрози чи ведення бойових дій, вибуху, повітряної небезпеки, масових заворушень дотримуватися правил поведінки в надзвичайній ситуації.

Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Пам'ятки для учнів

Техніка безпеки на воді і на льоду

Техніка безпеки при охолодженнях і обмороженнях

Правила безпеки під час святкування Нового року

Правила дорожнього руху

Правила поводження з ВНП

Вимоги безпеки для учнів під час канікул. Методичні матеріали

Правила поведінки дорогою до школи

Пам'ятка "Безпечна поведінка взимку"

Пам’ятка із безпечної поведінки для учнів під час осінніх канікул

Пам’ятка із безпечної поведінки для учнів під час весняних канікул

Пам’ятка із безпечної поведінки для учнів під час літніх канікул

Безпека на водних об'єктах

Увага! Небезпечні знахідки (навчальний фільм).