Виконання практичної роботи по ознайомленню з особливостями ЗНО-2019 11-м класом

/Files/images/2018-2019_nr/Работа по ЗНО 11-А.jpg

ПАКЕТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

Випускники закладів загальної середньої освіти, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів I-II р.а., які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту, подають до закладу, в якому навчаються, такий комплект реєстраційних документів:

· реєстраційну картку,

· копію документа, що посвідчує особу,

· 2 фотокартки для документів розміром 3*4 см із зображенням, що

відповідає досягнутому віку;

Навчальний заклад надсилає список випускників і комплекти реєстраційних документів до Харківського РЦОЯО поштовим відправленням.

Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які отримали повну загальну середню освіту раніше, самостійно або за допомогою пунктів реєстрації формують комплект реєстраційних документів:

· реєстраційну картку,

· копію документа, що посвідчує особу,

· копію документа про повну загальну середню освіту (атестат),

· інші документи у разі потреби (копію свідоцтва про зміну імені, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про розірвання шлюбу – для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою)).

Комплекти реєстраційних документів надсилаються рекомендованим листом у встановлені строки (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) до Харківського РЦОЯО.