/Files/images/музей табличка.jpg

/Files/images/8 музей свідоцтво.jpg/Files/images/9 музей паспорт титулка.jpg

ПЕРЕЛІК ЕКСКУРСІЙ НА 2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК:

«Від гімназії Маріїнської до ліцею сьогодення» (оглядова екскурсія: етапи становлення навчального закладу в контексті розвитку освіти Харківщини). Екскурсія-переможець обласного етапу конкурсу «Край, в якому я живу», 2022.

«Стежинами жіночої освіти» (розвиток жіночої освіти в Україні у кінці 19-початку 20 ст., функціонування І Маріїнської гімназії від моменту заснування у 1869 р. до злиття жіночої школи №6 із чоловічою і переходу до змішаного навчання, відродження традицій у 2000-х рр.);

«Життя заради світла і добра» (роль особистості педагога у становленні особистості учня: історія в обличчях (родина Алчевських і освіта Харківщини, Христя Алчевська – викладач гімназії, інші видатні педагоги, директори, учні);

«Наша Люся» (Людмила Гурченко – випускниця гімназії). Екскурсія-переможець обласного етапу конкурсу «Край, в якому я живу», 2020.

«В моих ногах – осколки прежних лет» (Г. Поженян – випускник школи №6, поет, сценарист, член Спілки письменників. Тема Другої світової війни у житті та творчості митця. Друга світова війна у долях випускників та учителів 6 школи).

«Ні, цю війну не забудемо ніколи, або Друга світова крізь призму світобачення випускників школи» (Тематична екскурсія з майстер-класами «Лист захиснику» або «Мак –символ пам’яті та примирення». Екскурсія-переможець районного конкурсу «Стежинами пам’яті» та обласного етапу конкурсу «Край, в якому я живу», 2019.

Музейний квест по ліцею (командна гра для п’ятикласників).

/Files/images/1 музей.jpg /Files/images/2 музей.jpg/Files/images/3 музей.jpg /Files/images/4 музей.jpg/Files/images/7 музей.jpg

/Files/images/5 музей.jpg/Files/images/6 музей.jpg