Основні завдання гімназії:

1. Продовжувати створювати належні безпечні умови для здійснення освітнього процесу.
  2. З метою пропаганди здорового способу життя та формування культури здоров’я продовжити реалізації моделі школи сприяння здоров’ю згідно перспективного плану розвитку районної мережі шкіл сприяння здоров’ю.
  3. Активізувати роботу щодо соціального захисту дітей: скласти план роботи (вересень), виявити дітей, які потребують матеріальної допомоги та підтримки, більше приділяти уваги особистому спілкуванню з дітьми, вивчати їх індивідуальні проблеми, здібності.
  4. Підвищити рівень особистої відповідальності кожного вчителя за результати навчально-виховного процесу в класі, гімназії. Продовжити систему творчих звітів учителів на педагогічних радах, засіданнях предметно-методичних кафедр, нарадах при директорі.
  5. Продовжити системну роботу щодо підготовки учнів до ЗНО.
  6. Проаналізувати стан роботи з обдарованими учнями з метою удосконалення, пошуку нових підходів.Провести відповідну роботу щодо стимулювання діяльності педагогів з підготовки обдарованих учнів в олімпіадах, конкурсах, турнірах.
  7. Пріоритетну увагу приділити інформатизації освітнього процесу, впровадженню дистанційної освіти. Розробити систему заходів щодо розвитку дистанційної освіти.
  8. Створити дистанційний курс навчання для майбутніх 5-ти класників (пробне оn line тестування)
  9. Проаналізувати роботу щодо науково-методичного забезпечення до профільного і профільного навчання.
  10. Скоординувати роботу шкільного психолога та вчителів.
  11. Постійну увагу приділити індивідуальній та диференційованій роботі з учнями. З метою формування спеціальних і покращення загально навчальних знань учнів спланувати проведення індивідуальної роботи з учнями під час уроків (ГПД).
  12. Створити необхідні умови для покращення роботи шкільної їдальні; активізувати роботу класних керівників з батьками щодо збільшення охоплення учнів гарячим харчуванням (старша школа).