День толерантності

Міжнародний день толерантності— свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили в 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхньої раси, статі, мови, національної належності, релігії або стану здоров’я. Ці принципи закріпили в Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття всіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

У рамках відзначення цього захожу в ліцеї відбувся інтерактивний онлайн-захід "Толерантність як дієвий інструмент попередження насилля" для учнів та учениць середніх класів, проведений президенткою шкільного євроклубу "School. Europe. World" Софією Нестеровою.