Патріотичний квіз до Дня Соборності України спільно з Харківською обласною бібліотекою для дітей.

Наш ліцей уже досить давно співпрацює з Харківською обласною бібліотекою для дітей. Наша дружба запам'яталася цікавими й корисними екскурсіями до закладу, захоплюючими презентаціями літератури, різними спільними заходами. Дистанційне навчання внесло свої корективи в діяльність закладів освіти, але не вплинуло на любов до літератури, мистецтва, культури. Свідченням цього став сьогоднішній патріотичний квіз до Дня Соборності України, у якому взяли участь учні та учениці 9-10 класів нашого ліцею. Цікаві питання, різні креативні відповіді - усе це створило теплу віртуальну атмосферу напередодні такого важливого для нашої країни свята! Дякуємо за чудовий захід! До зустрічі!