Тиждень безпечного Інтернету

З 05.02.2024 у нашому ліцеї розпочинається Тиждень безпечного Інтернету, присвячений Всесвітньому дню безпечного Інтернету (06.02.2024).

Під час проведення заходів учні та учениці ознайомляться з етикою спілкування в мережі Інтернет; першими ознаками кібершахраїв та кібербулінгу. Учителями інформатики проводяться вікторини щодо створення надійних паролів, організовуються перегляди тематичних мультфільмів, створюються презентації.

Сьогодення ставить перед нами нові виклики та ризики, до яких ми повинні бути готові. І цей тиждень дає змогу навчитися захищати себе та свої персональні дані під час користування мережею Інтернет.

Результатом проведених заходів стали Інформаційні дошки, на яких учні та учениці виставляють картинки та казки, згенеровані штучним інтелектом, на тему "Безпечний Інтернет":

Дошка 1

Дошка 2