Вітаємо переможців ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Вітаємо Стрельнікову Марію (7-Б клас) та Горбачову Алісу (9-Б клас) з перемогою в ХІV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Учасниками фінального етапу конкурсу в Харківській області стали 39 учнів, студентів та курсантів закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти, які посіли 1-3 місця в обласному етапі цього конкурсу.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.03.2024 № 398 «Про нагородження переможців ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, які навчаються в закладах освіти України» визначено 29переможців (серед закладів загальної середньої освіти –18 з 21 учасника). Дуже приємно, що наші ліцеїстки входять до цього рейтингу!

Щиро вітаємо учениць та їх учителів-наставниць (Ляшенко М.І. та Янченко Ю.А.)! Бажаємо нових творчих перемог!